Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Orthosport


Gdzie można zapisać się online na USG stawów biodrowych dzieci w Szczecinie?


Wypadki wśród dzieci czy osób starszych zdarzają się bardzo często. Powodem jest najczęściej zbytnia nieostrożność lub brak właściwej koordynacji ruchowej, dostrzegalny zarówno wśród maluchów, które dopiero uczą się chodzić, jak i seniorów. Nierzadko upadek na twardą nawierzchnię może nieść za sobą poważne konsekwencje. Warto zatem w jak najkrótszym terminie zapisać się na badanie USG, wykluczające poważny uszczerbek kości czy stawów.

Obecnie bardzo często dochodzi do obrażeń powypadkowych w obrębie obręczy miednicy. Zignorowanie bólu i utrzymującego się co najmniej kilka dni dyskomfortu podczas poruszania się może doprowadzić do sytuacji, że konieczne będzie wdrożenie specjalistycznego leczenia, które zapobiegnie postępowi problemu. Warto zatem jak najszybciej udać się do lekarza po skierowanie na USG stawów biodrowych. Zarówno dla dzieci, jak i osób starszych takie badanie nie jest bolesne ani nieprzyjemne. Czas jego wykonania także jest bardzo krótki. To duża, doceniana zarówno przez rodziców i opiekunów, jak i przez małych i dużych pacjentów korzyść.

Kłopotliwe może być jednak uzyskanie skierowania z jak najwcześniejszą datą. Nierzadko wypadek zdarza się w okresie, kiedy lekarz prowadzący nie przyjmuje, co generuje kolejne przestoje. W takim przypadku trzeba poszukać w swojej okolicy ośrodka, który wykonuje USG prywatnie. W Szczecinie taką pomoc świadczy podmiot leczniczy należący do firmy Orthosport s.c. Rękawek Karaczun. 

Wybór prywatnego realizatora to dodatkowe koszty, jednak biorąc pod uwagę możliwość pozyskania szybszej diagnozy oraz zniwelowania bólu u poszkodowanego w nieszczęśliwym zdarzeniu losowym, warto zdecydować się na tego rodzaju inwestycję i szybko zamówić wizytę.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.orthosport.pl/
Dodano: 2022-07-04
Telefon: 793 90 50 50
Miejscowość: Szczecin
Adres: Wąska 16
Kod pocztowy: 71-415

Źródła:
https://www.orthosport.pl/doctors_category/usg-stawow-biodrowych-noworodkow-i-niemowlat/Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

Art Shops Sylwia Zakrocka
ul. Turkusowa 26, 70778 Szczecin
Galeria Stolarki
ul. Harnasiów 40, 71018 Szczecin
Usługi Mediacyjne i Trenerskie Edyta Borysiak
ul. Tenisowa 29, 71066 Szczecin
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży