Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

MentalSolutions Łukasz Pisiewicz


Dobry psychoterapeuta w Katowicach - gdzie przyjmuje?


Korzystanie ze wsparcia psychoterapeuty to propozycja dla osób chcących zainwestować w siebie i poprawić jakość życia. Specjaliści przeprowadzają terapię w różnych nurtach, a część z nich współpracuje z dziećmi oraz młodzieżą sprawiającą problemy wychowawcze. Spotkania tego typu mogą okazać się pomocne w momencie nasilenia objawów depresji oraz zawsze wtedy, gdy różnego rodzaju problemy przekładają się na pogorszenie relacji z najbliższymi. Znajdują one zastosowanie również wśród alkoholików czy osób uzależnionych od narkotyków lub hazardu.

Terapia jest pomocna nie tylko u osób z zaburzeniami osobowości czy depresją, ponieważ odnajduje się wśród dorosłych skarżących się na bezsenność i lęki niewiadomego pochodzenia oraz odczuwających bóle somatyczne. Dobry psychoterapeuta w Katowicach, z jakim można nawiązać współpracę, przyjmuje w Centrum Psychoterapii Mental Solutions. Jest to placówka kierująca ofertę do dorosłych oraz rodziców czujących, że z ich dziećmi dzieje się coś niepokojącego.

Pierwsze spotkanie przyjmuje formę konsultacji. Jeżeli w grę wchodzi terapia dziecięca, wówczas uczestniczą w nim rodzice, którzy wyjaśniają, z jakimi trudnościami borykają się ich pociechy. Niekiedy sprawiają problemy wychowawcze na skutek nieprzepracowanych traum z przeszłości, takich jak śmierć jednego z rodziców, ich rozwód czy choroba. Terapia może okazać się pomocna wśród młodzieży wykazującej zachowania agresywne oraz mającej problemy z nawiązywaniem relacji z rówieśnikami.

Do najczęściej występujących wskazań do wizyty w gabinecie terapeutycznym zalicza się:

  • zaburzenia odżywiania,
  • zaburzenia lękowe,
  • objawy nerwicy,
  • problemy w budowaniu związków,
  • brak chęci do życia,
  • zespół stresu pourazowego,
  • niskie poczucie własnej wartości,
  • myśli samobójcze.

Terapia przeprowadzana jest indywidualnie ze specjalistą lub w niewielkich grupach, a czas jej trwania ustalany jest podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego. Zainteresowani wybierają spośród spotkań w nurcie Gestald, humanistycznym, poznawczo-behawioralnym oraz psychodynamicznym.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://mentalsolutions.pl/
Dodano: 2022-07-04
Telefon: 503 113 328
Miejscowość: Sosnowiec
Adres: Piłsudskiego 41
Kod pocztowy: 41-200

Źródła:
https://mentalsolutions.pl/Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży