Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Varimed Sp. z o.o.


Balony gastryczne - jaki dystrybutor?


Aby schudnąć, wiele osób mających problemy z nadwagą stosuje restrykcyjne diety lub też intensywnie ćwiczy. Niestety, takie działania nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Dużym wyzwaniem jest też zachowanie samokontroli, zwłaszcza dla ludzi z otyłością, którzy w swoim codziennym jadłospisie preferowali dania typu fast food, gazowane, słodzone napoje, a ich aktywność fizyczna była znikoma.

Z pomocą przychodzi medycyna. Istnieje możliwość skorzystania z lekoterapii obniżającej łaknienie i pomagającej usunąć toksyny z organizmu, co pozwala na uzyskanie lepszych oraz szybciej widocznych efektów odchudzania. Dla osób, które muszą bezwzględnie stracić na wadze z powodów zdrowotnych (na przykład chorób układu krążenia, kostno - stawowego, pokarmowego, wydalniczego) nadzieją jest balon umieszczany w żołądku. To sposób pozwalający na znaczne zmniejszenie ilości przyjmowanych pokarmów poprzez stymulację poczucia, że pacjent jest już najedzony. Sprzyja to nie tylko odchudzaniu i redukcji masy ciała, ale również pomaga przyzwyczaić cały organizm do mniejszych porcji, co w rezultacie prowadzi do wypracowania zdrowych nawyków żywieniowych.

Balony gastryczne to mało inwazyjny sposób walki z otyłością u ludzi w każdym wieku. Decyzja o umieszczeniu ich w żołądku powinna być podjęta wspólnie z lekarzem. Jeżeli zabieg będzie przeprowadzany prywatnie, przede wszystkim warto upewnić się, czy element, który zostanie wprowadzony endoskopowo do przewodu pokarmowego, jest bezpieczny i pochodzi od sprawdzonego producenta. Warte polecenia modele można znaleźć na stronie internetowej varimed.pl.

Należy pamiętać, że samo zastosowanie balonów żołądkowych to nie wszystko. Pacjent musi pamiętać o wielu istotnych kwestiach. Priorytetem jest odpowiednio zbilansowana dieta. Przyjmując mniejsze ilości pokarmów, trzeba się upewnić, że dostarcza się do organizmu właściwe składniki odżywcze oraz ogranicza te szkodliwe. Dzięki temu efekty odchudzania będą szybciej widoczne, a stan zdrowia ulegnie poprawie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://varimed.pl
Dodano: 2022-07-21
Telefon: 71 361 14 18
Miejscowość: Wrocław
Adres: Tadeusza Kościuszki 115
Kod pocztowy: 50-442

Źródła:
https://varimed.pl/leczenie-nadwagi-balon-zoladkowy-spatz/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Chirurgia_bariatryczna

Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży