Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Deski kompozytowe na balkon - gdzie znaleźć online?


Nawet niewielka powierzchnia balkonu w bloku może zyskać niebanalny, przyciągający wzrok wygląd, jeśli zastosuje się odpowiedniego rodzaju wykończenia. Zarówno na ścianach jak i podłodze pięknie prezentują się różnokolorowe deski kompozytowe. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni mocno nasłonecznionej, jak i tam, gdzie promienie słoneczne operują tylko przez niewielką część dnia. Materiał, z którego powstają poszczególne elementy, to dwuwarstwowy, wytrzymały i ładnie się prezentujący rodzaj tworzywa, imitujący swoim wyglądem drewno. Można nim bezproblemowo pokryć każdy metraż.

Wybór kompozytu jest z pewnością opcją tańszą niż zakup desek z naturalnego surowca. Jest on polecany osobom, które chciałyby wykończyć swój balkon, nie tracąc jednocześnie na estetyce oraz nie przepłacając. To świetny patent, jeśli ma się dzieci. Gładka powierzchnia pozwala na bezpieczne poruszanie się po tarasie boso, bez obawy, że w stopę wbije się drzazga lub dojdzie do innego, przykrego wypadku. Jednocześnie kompozyt jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki warstwie zabezpieczającej przed wnikaniem w jego strukturę brudu i wilgoci deski prezentują się odpowiednio przez wiele lat. Aby zapewnić im perfekcyjny wygląd, należy dbać tylko o okresowe pozbywanie się z ich powierzchni kurzu czy drobnych śmieci, naniesionych przez wiatr czy pojawiających się podczas użytkowania balkonu przez domowników. Takie porządki można z powodzeniem wykonać za pomocą miotły lub odkurzacza. 

Deski z kompozytu można także wykorzystać jako wykończenie tarasu naziemnego. Nadają się również na schody lub jako nawierzchnia różnego rodzaju podwyższeń, na przykład obudowa zatopionych w betonie donic stanowiących jednocześnie elementy graniczne. Możliwości, aby wkomponować kompozyt w strukturę domu, tworząc tym samym estetyczną i jednocześnie wielofunkcyjną przestrzeń, jest naprawdę wiele. 

Sporo inspiracji, z których mogą skorzystać osoby poszukujące pomysłu na eleganckie wykończenie tarasu lub balkonu, jest dostępnych online. Na stronie internetowej tdmtarasy.pl łatwo znaleźć nie tylko efektowne wizualizacje, ale także zyskać wsparcie fachowców w zakresie oświetlenia przestrzeni czy odpowiednich metod montażu poszczególnych elementów, tak, by ostateczny efekt spełnił oczekiwania.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://tdmtarasy.pl/
Dodano: 2022-08-03
Telefon: 600 802 002
Miejscowość: Pszczew
Adres: Żwirowa 11
Kod pocztowy: 66-330

Źródła:
https://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewniane/deski-tarasowe-kompozyt-wpc/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Materia%C5%82_kompozytowy

Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży