Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Kancelaria Wyoming LLC

Jakie korzyści odnoszą polskie firmy w USA?


Założenie działalności gospodarczej za Oceanem może się opłacać z wielu powodów. Zastanawiając się nad podobnym rozwiązaniem, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na różnice dotyczące obciążeń fiskalnych, przymusowych ubezpieczeń itp. Swoboda ustawodawcza, jaką cieszą się poszczególne stany wchodzące w skład drugiego pod względem wielkości państwa Ameryki Północnej, sprawia, że nie tylko amerykańscy przedsiębiorcy korzystają z warunków do prowadzenia biznesu, jakie stwarzają im popularne raje podatkowe. 

Proces zarejestrowania własnej firmy jest bardzo prosty i nie wymaga nawet odbycia podróży na Nowy Kontynent. Wszystko można zrobić przez internet i korespondencyjnie - tradycyjną pocztą. Powierzenie tego rodzaju przedsięwzięcia doświadczonej kancelarii znacznie skraca sam proces i zwalnia z konieczności przedzierania się przez gąszcz przepisów prawnych czy kwestie formalne.

Polskie firmy w USA szeroko korzystają z atutów, jakie daje im prowadzenie biznesu w tym przyjaznym przedsiębiorcom kraju, którego siła polega w głównej mierze na wolności gospodarczej, jaką cieszą się jego obywatele. Dlatego przyciąga on również ludzi interesu z innych regionów świata: przede wszystkim tych, którzy chcą uniknąć pęt, jakie przedsiębiorczości nakładają utopijne, socjalistyczne rozwiązania, wysysające majątek z kieszeni zaradnych obywateli na rzecz tuczenia nigdy niesytego państwa-molocha. Założenie firmy w uchodzącym za amerykański raj podatkowy Wyoming wiąże się z takimi korzyściami jak ochrona majątku przed komornikiem i konfiskatą, brak księgowości i ewidencji księgowej, brak podatku CIT, brak podatku dochodowego i podatku VAT.

Więcej nt. firmy w USA można znaleźć na stronie wyoming.com.pl.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wyoming.com.pl
Dodano: 2022-08-01
Telefon: +48 22 128 49 19
Miejscowość: Cheyenne
Adres: Carey Avenue 2120
Kod pocztowy: 82-001

Źródła:
https://wyoming.com.pl/page/wlasna-firma-w-usa


Podobne Firmy

ELPA Sankowski - Ubezpieczenia Zdrowotne w Szwajcarii Agnieszka Sankowska
ul. Gotthardmatte 34, 6467 Schattdorf
FOTOKASZCZYK
ul. ,
Centrum medyczne MLB
ul. Hollow Road 84, IP32 7AZ Bury St Edmunds
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży