Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Szkolenie Minitab - jaki realizator?


Zarządzanie jakością to wieloetapowy proces mający na celu weryfikację działań prowadzonych w danej firmie, z uwzględnieniem rachunku zysków i strat oraz ewentualnych dostępnych możliwości. Kluczową rolę odgrywa tutaj potencjał ludzki wspierany przez najnowsze technologie użytkowe. Podniesienie jakości pracy przy uzyskiwaniu satysfakcjonujących wyników finansowych to cele nadrzędne procesu. Bywa, że nie są one osiągane z uwagi na fakt, że zarówno pracownicy, jak i pion kierowniczy nie zawsze są świadomi, w jaki sposób monitorować oraz wykorzystywać posiadane zasoby w taki sposób, by okazało się to opłacalne w dłuższej lub krótszej perspektywie.

Z pomocą osobom odpowiedzialnym za wdrażanie zasad prawidłowego zarządzania w przedsiębiorstwie przychodzi organizator szkoleń, który przedstawia swoją ofertę na stronie proqual.pl. Jego kadra od lat dostrzega rosnące zapotrzebowanie wśród klientów biznesowych działających w różnych sektorach, dotyczące wsparcia w efektywnym procesie zarządczym. Obecnie pracownicy starają się na bieżąco rozszerzać listę kursów o nowe propozycje, spełniające oczekiwania. 

Organizator zachęca do zapoznania się ze szkoleniami Minitab, podczas których uczestnicy zaznajamiani są zarówno z kwestiami teorii zarządzania, jak i uczą się praktycznego użycia specjalistycznych narzędzi, które można dodatkowo bez problemu personalizować. Za jakość merytoryczną każdego spotkania odpowiada wykwalifikowana kadra specjalistów, mających za sobą wiele udanie przeprowadzonych warsztatów. Organizator dba również o to, by każdy kursant miał do dyspozycji odpowiedni, w pełni sprawny sprzęt komputerowy z dostępem do potrzebnych programów. 

Kadra zachęca do kontaktu klientów z całego kraju, zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniach tematycznych. Oferta obejmuje zarówno możliwość zapisu na kurs stacjonarny, jak i online. Organizator może też zaproponować krajowych oraz unijnych operatorów, którzy są w stanie zrefinansować poniesione przez pracodawcę lub pracowników koszty.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://proqual.pl/
Dodano: 2022-08-13
Telefon: +48713551808
Miejscowość: Wrocław
Adres: Ostrowskiego 30
Kod pocztowy: 53-238

Źródła:
https://proqual.pl/oprogramowanie/minitab/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Minitab

Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży