Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


Producent etykiet w Tomaszowie Mazowieckim - co proponuje?


Producenci wprowadzający artykuły na rynek powinni zadbać nie tylko o wygląd opakowania, ale też etykiety. Ten niepozorny element zwraca na siebie uwagę, a niekiedy pomaga wyróżnić produkt spośród innych. Umieszcza się na nim informacje na temat składu, producenta czy daty przydatności do spożycia. Etykiety są tworzone z różnych materiałów, a część z nich wykazuje odporność na działanie wilgoci i ujemnych temperatur, co sprawia, że może być wykorzystywana w chłodniach lub mroźniach. Producent etykiet w Tomaszowie Mazowieckim podejmujący się realizacji zleceń dla klientów z różnymi potrzebami, prowadzi stronę aniflex.pl. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudnia personel, który doradza klientom, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Przeznaczenie etykiet jest bardzo szerokie. Znajdują one zastosowanie w przypadku sprzętów elektronicznych, artykułów spożywczych, lekarstw, napojów i nie tylko. Niektóre z nich pełnią funkcję zabezpieczającą i chroniącą przed otwarciem opakowań przez osoby niepowołane. Na rynku występują także modele logistyczne, transportowe i inwentaryzacyjne.

Zazwyczaj im bardziej estetyczna i przyciągająca uwagę etykieta, tym lepiej. Zwiększa ona zainteresowanie wśród potencjalnych klientów, co niejednokrotnie przekłada się na zyski przedsiębiorców. Tego typu nalepki mogą być tworzone w różnych kształtach, wielkościach i wariantach kolorystycznych. Do najchętniej wybieranych zalicza się modele samoprzylepne, nieocenione w handlu. Znaczna część z nich jest odporna na działanie wilgoci i tłuszczu, dzięki czemu prezentuje się nienagannie na sklepowych półkach. Tworzy się je z papieru matowego lub błyszczącego, który można uszlachetniać na szereg sposobów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://aniflex.pl/
Dodano: 2022-08-06
Telefon: (+48) 44 789 08 00
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200

Źródła:
https://aniflex.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Etykieta_(marketing)


Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

EQLAB Jakub Urbańczyk
ul. Cegielniana 45J, 97200 Tomaszów Mazowiecki
Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
JGL
ul. Cypriana Bazylika 17, 98200 Sieradz
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży