Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


Jakie usługi świadczy drukarnia fleksograficzna działająca w Warszawie?


Właściciela zakładów produkcyjnych dobrze wiedzą, że aby zbyć towar, musi on być odpowiednio wyeksponowany i wyróżniać się na tle konkurencji. Jest to powód, dla którego poszukują producentów wysokiej jakości etykiet, oferujących konkurencyjne ceny i zatrudniających kreatywnych projektantów, znających najnowsze trendy w tej branży.

Doskonałymi specjalistami w zakresie projektowania opakowań i etykiet, wykorzystującymi wiedzę popartą analizami rynku dysponuje firma ze strony aniflex.pl. Jest to drukarnia fleksograficzna z siedzibą pod Warszawą, ale obsługująca klientów z różnych regionów. Przedsiębiorstwo to wykorzystuje trzy technologie druku:

  • fleksograficznego,
  • cyfrowego,
  • hybrydowego,

a zatem jest w stanie wykonać zarówno zlecenia nisko-, jak i wysokonakładowe.

Kreatywna załoga firmy chętnie doradza klientom różne rozwiązania. Jest to zgrana grupa projektantów i grafików o otwartych umysłach, która nie tylko zaprojektuje, ale też opracuje projekt do druku, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, gwarantując rzetelność i uczciwość przy wyborze technologii, jak i przy wycenach.

Z pewnością wielu potencjalnych klientów zainteresuje fakt, że firma ta organizuje warsztaty mające na celu zapoznanie zleceniodawców z działem produkcji i możliwościami technologii fleksograficznej. Daje ona szerokie możliwości dekoracji etykiet i opakowań, co więcej, jest bardzo opłacalna przy dużych nakładach. Nadaje się też do wykorzystania na różnych podłożach, takich jak np. folie metalizowane czy ultra clear. Pozwala to uzyskać doskonały efekt. Daje też możliwość zastosowania różnych uszlachetnień, jak i farb, np. UV i wodnych. Więcej informacji można znaleźć na stronach drukarni.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://aniflex.pl/
Dodano: 2022-08-17
Telefon: (+48) 44 789 08 00
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200

Źródła:
https://aniflex.pl/technologie/druk-fleksograficzny
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fleksografia

Podobne Firmy

EQLAB Jakub Urbańczyk
ul. Cegielniana 45J, 97200 Tomaszów Mazowiecki
Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
JGL
ul. Cypriana Bazylika 17, 98200 Sieradz
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży