Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

NFK J. KOPA Sp. J

Czy w okolicach Łodzi jest zakład prowadzący serwis wózków widłowych?


W hurtownich, zakładach przemysłowych, centrach logistycznych i w wielu innych miejscach nie może zabraknąć sprzętu transportu bliskiego. Najczęściej są to wózki widłowe, ale w wielu firmach sprawdzają się też różnego typu podnośniki. Sprzęt ten jest przydatny do rozładunku i załadunku towarów, jak również do składowania produktów i kompletacji zamówień. Właściwie dobrany, pozwala na optymalizację prac i gwarantuje bezpieczeństwo operatorom.

Duży wybór wózków poleca przedsiębiorstwo NFK prowadzące swoją działalność od 1992 r. Wieloletnie doświadczenie oraz wnikliwa obserwacja potrzeb rynku pozwoliła mu na zgromadzenie bogatej oferty. Poza sprzedażą, leasingiem i wynajmem prowadzi też serwis wózków widłowych pod Łodzią, gdzie ma swoją siedzibę. 

W asortymencie firmy dostępne są nowe i używane wózki o różnym napędzie. Szczególnie cenione są urządzenia z silnikami elektrycznymi o sporej dynamice. Bezgłośne i niskoemisyjne urządzenia wykorzystywane są do prac wewnątrz hal magazynowych. Cechują się:

  • prostą obsługą,
  • bezpieczeństwem użytkowania,
  • niezawodnością.

Młode firmy, dopiero tworzące swoje zaplecze, mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia wspomnianego przedsiebiorstwa. Prowadzi ono profesjonalne doradztwo oraz konsulting logistyczny oraz magazynowy. Zatrudnieni w nim projektanci mogą stworzyć przestrzenie magazynowe idealnie dopasowane do potrzeb zakładu. Nie oznacza to, że nie pomaga ono firmom już istniejącym. Z jego usług chętnie korzystają także przedsiębiorcy okresowo potrzebujący dodatkowego sprzętu przy zwiększonej liczbie zleceń czy w przypadku awarii własnego wózka. Zamówienia realizowane są szybko i sprawnie, a każdy klient traktowany jest indywidualnie i otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.nfk.com.pl
Dodano: 2022-08-23
Telefon: 42 712 56 10
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Adres: Kościelna 7
Kod pocztowy: 95-070

Źródła:
https://www.nfk.com.pl/


Podobne Firmy

EQLAB Jakub Urbańczyk
ul. Cegielniana 45J, 97200 Tomaszów Mazowiecki
Communication Corner
ul. Henryka Sienkiewicza 72, 90318 Łódź
JGL
ul. Cypriana Bazylika 17, 98200 Sieradz
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży