Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

BISTROKEN


http://www.bistroken.pl/ | Najlepsze pierogi Warszawa Ursynów


Jeżeli właśnie zastanawiasz się, gdzie możesz zjeść najlepsze pierogi na warszawskim Ursynowie to zdecydowanie pierwszym co przyjdzie Tobie na myśl powinno być - Bistro KEN! Chociaż mapa kulinarna Warszawy jest bardzo bogata to pierogi są specjalnością właśnie tej restauracji. W zakładce menu na stronie bistroken.pl możesz zapoznać się z różnorodną ofertą pierogów. Przeróżne nadzienia i farsze pierogów, jakie mogą tam dla Ciebie przygotować, pozwolą trafić w gusta każdego wymagającego smakosza. Od smaków słonych, wytrawnych po słodkie. Od wegetariańskich po mięsne. I w końcu - od tradycyjnych po nowoczesne. 
Dzisiejsze oczekiwania konsumentów są różnorodne i wymaga to, aby trafić w każde gusta. Stało się to celem tej restauracji i dlatego rodzaje pierogów dostępnych w karcie menu są odpowiednio zróżnicowane.

Nie jest żadną tajemnicą, że każdy lubi jeść pierogi, ale nie wszyscy potrafią je zrobić! Bistro z pierogami na Ursynowie przychodzi z pomocą tym, którzy nie lubią czy nie potrafią gotować, ale uwielbiają dobrze zjeść. Na szczęście w tej restauracji pierogi niemal same się lepią przechodząc przez zwinne dłonie zatrudnionych kucharzy, którzy są pierwszymi testerami ich wspaniałego i tradycyjnego smaku. Próbowano kiedyś policzyć ile pierogów dziennie jest lepionych w tej kuchni, ale liczby za trwoniłyby najwytrwalszych matematyków.
Pierogi lepi się tam i zajada ze smakiem każdego dnia, a pomimo to wciąż nie ma się ich dość! Jedno jest pewne - pierogi, które można zjeść w pierogarni na warszawskim Ursynowie są najlepsze, najsmaczniejsze oraz gwarantują najlepsze przeżycia kulinarne! Sama obsługa restauracji dba o klientów i nigdy nie podaje się Klientowi na talerzu "kota w worku". Zawsze upewniają się czy potrawa spełniła standardy, a standardy, którymi się kierują ustanawiają we własnej osobie klienci, dla których gotują.To restauracja, w której docenia się każdą konstruktywną krytykę, każdą dobrą radę, każdą pochwałę i wreszcie - każde podziękowanie. Ponoć najczęściej spotykają się właśnie z tym ostatnim - podziękowaniem za to, że lepią najlepsze pierogi w Warszawie na Ursynowie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.bistroken.pl/
Dodano: 2019-02-25
Telefon: 730 260 261
Miejscowość: Warszawa
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Kod pocztowy: 02-797

Źródła:Podobne Firmy

Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży