Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni


Od kogo wymaga się certyfikatu potwierdzającego odbycie zintegrowanego kursu bezpieczeństwa STCW?


Morze przyciąga wiele osób swoim romantyzmem, jednak powszechnie wiadomo, że bywa ono również bardzo niebezpieczne. Dlatego zanim rozpocznie się pracę na jakiejkolwiek jednostce, należy odbyć wiele kursów, gwarantujących zdobycie wiedzy o bezpieczeństwie nie tylko indywidualnym, ale także innych członków załogi, ja również jednostki. Rodzaje kursów, jakie są niezbędne osobom pracującym na morzu, regulują przepisy międzynarodowe. Prowadzone kursy muszą być  prowadzone w zgodzie z Konwencją STCW regulującą  wymagania w zakresie kwalifikacji członków załóg pływających. 

Pragnąc zapisać się np. na zintegrowany kurs bezpieczeństwa STCW, warto odwiedzić stronę osrgdynia.pl należącą do placówki związanej z Wyższą Szkołą Morską w Gdyni. Zatrudnieni w niej wykładowcy z dyplomami oficerskimi, często także po szkoleniach instruktorskich w zagranicznych ośrodkach, doskonale znają przepisy i zagrożenia czyhające na członków załóg pływających, dlatego prowadzone przez nich kursy są rzetelne i pozwolą ustrzec się niebezpieczeństwa w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Szkolenie takie obejmuje m.in.:

  • indywidualne techniki ratunkowe,
  • przepisy przeciwpożarowe,
  • elementarną wiedzę medyczną,
  • bezpieczeństwo własne.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w salach wykładowych, a praktyczne na basenie oraz poligonie ppoż. Aby wziąć udział w praktycznych ćwiczeniach, potrzebna jest specjalna odzież oraz akcesoria, o których więcej informacji jest na stronie. Są tam też wszystkie informacje dotyczące wymaganych dokumentów. Chcąc dowiedzieć się, w jakich terminach prowadzone są te kursy, wystarczy skontaktować się z biurem placówki.

Ośrodek ten zaprasza na szkolenia nie tylko załogi statków czy osoby związane z inną pracą na morzu, jak np pracowników platform wiertniczych, ale również hobbystów kochających żeglarstwo i pragnących zdobyć wiedzę na temat bezpieczeństwa. Jest to kompleksowy kurs, gwarantujący, że każdy jego uczestnik zdobędzie odpowiednią wiedzę i umiejętności przygotowujące do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://osrgdynia.pl
Dodano: 2022-08-29
Telefon: 11 958 685
Miejscowość: Gdynia
Adres: Skwer Kościuszki 13
Kod pocztowy: 81-370

Źródła:
http://osrgdynia.pl/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. Górna 3, 84104 Jastrzębia Góra
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
ul. Armii Krajowej 44, 81366 Gdynia
Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA
ul. Skrzeszewo, Długa 16, 83330 Żukowo
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży