Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Planeta Budowlana - Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich.


Agregaty do malowania ścian są bardziej popularne niż myślisz


Świeżo pomalowane ściany wyglądają znacznie lepiej niż z odpadającymi tynkami. Dlatego wielu właścicieli i zarządców nieruchomości decyduje się na ich regularne odmalowywanie. Również lokal oddawany do eksploatacji ma większe szanse wzbudzić zainteresowanie kupującego i osiągnąć wysoką cenę jeżeli jest estetycznie wykończony.

Malowanie wcale nie musi wiązać się z ciężką pracą, jeżeli jest wykonywane za pomocą właściwego sprzętu. Agregat to urządzenie godne polecenia wszystkim tym, którzy często przeprowadzają prace remontowe i wykończeniowe. Prawdę mówiąc, trudno wyobrazić sobie dziś jakąkolwiek dużą firmę, która specjalizowałaby się w wykonywaniu tego typu zleceń, bez sprzętu pozwalającego na pokrycie farbą czy innym środkiem dużej powierzchni w stosunkowo krótkim przedziale czasu. Co przyczyniło się do popularności agregatów, które dawniej były stosowane przede wszystkim w zakładach lakierniczych? Oprócz ich wydajności jest to z pewnością łatwość transportu i możliwości, jakie oferują one w zakresie nie tylko prac stricte malarskich, ale i lakierowania, czynności zabezpieczających czy izolacyjnych. Poza farbami z powodzeniem można stosować z jego użyciem bejce, lakiery, środki antykorozyjne, farby ogniochronne. 

Duży wybór urządzeń oferuje Centrum maszyn budowlanych i agregatów malarskich Planeta Budowlana w Warszawie. Klienci znajdą w nim konstrukcje takich producentów jak Graco, Titan, Airlessco, Euromair. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą zdecydować się na zakup wyrobu o określonym przeznaczeniu. Agregaty do malowania ścian występują w typie membranowym o napędzie hydraulicznym, tlokowym - elektrycznym, tłokowym - spalinowym, HVLP. Doświadczeni doradcy ze sklepu udzielą wyczerpujących informacji na temat każdego z modeli i podpowiedzą, który z nich najlepiej nada się do wykonywania przeznaczonych mu zadań.

Na pytanie "malować czy nie malować?" odpowiedź jest tylko jedna: malować sprzętem, który jest naprawdę efektywny i warty tego, aby w niego zainwestować.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży