Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

MBA Sport Sp. z o.o.

Jaką grubość powinny mieć nawierzchnie na boiska wielofunkcyjne?


Modernizacja przyszkolnego boiska wiąże się przede wszystkim z wyborem odpowiedniego realizatora. Firmą proponującą certyfikowane, wytrzymałe i łatwe w montażu nawierzchnie i wykończenia jest MBA Sport Sp. z o.o. To polska marka, działająca od lat na krajowym rynku. Jej produkty znalazły zastosowanie na różnego rodzaju obiektach służących szeroko rozumianej rekreacji i uprawianiu zdrowego stylu życia. Są wykorzystywane zarówno na terenach miejskich, jak i wiejskich.

Proponowane rozwiązania są nie tylko bezpieczne. Zostały też zaprojektowane z myślą o skutecznym odprowadzaniu wody. Poszczególne warstwy wchłaniają i przepuszczają wilgoć do gruntu, co zapobiega niszczeniu nawierzchni zwłaszcza w okresie zimowym. Dzięki drenażowi nie ma też obawy, że po ulewie lub roztopieniu zalegającego śniegu na boisku pozostaną przez długi czas kałuże i zacieki uniemożliwiające korzystanie z obiektu. 

Dostawca doskonale zdaje sobie sprawę, że podczas uprawiania rozmaitych aktywności fizycznych może dojść do wypadków. Montowane przez jego kadrę nawierzchnie na boiska wielofunkcyjne są wystarczająco grube, aby zapewniać zarówno oczekiwaną stabilność, jak i amortyzować przeciążenia. Dzięki temu ryzyko kontuzji maleje. Podłoże jest na tyle elastyczne, że nawet upadek nie stanowi problemu. Otarcia czy głębsze uszkodzenia naskórka są znacznie mniejsze niż w przypadku bezpośredniego kontaktu z betonem czy nawet z ubitym gruntem.

Realizator zadbał też o możliwość personalizacji kładzionej powierzchni. Na boisku można wyznaczać pola do gry pojedynczej i zespołowej, trasy do biegania czy też inne strefy do ćwiczeń. Sprzyja to wykorzystywaniu terenu na wiele sposobów, w zależności od potrzeb użytkowników.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://mbasport.pl/
Dodano: 2022-09-23
Telefon: Nadarzyn
Miejscowość: Nadarzyn
Adres: Kwitnąca 10
Kod pocztowy: 05-830

Źródła:
https://mbasport.pl/technologia/nawierzchnie-sportoweAutor: Alex Lis


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży