Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Tartak Rybojady Lidia Kapała


Tarcica buk


Buki to drzewa, które bardzo często występują w Polsce - pojawiają się praktycznie w każdym lesie mieszanym lub liściastym, chociaż cechują je spore wymagania glebowe i klimatyczne. Maksymalna wysokość jaką osiągają to zwykle do około czterdziestu metrów. Drewno bukowe posiada bardzo wiele zastosowań w przemyśle, budownictwie i wykończeniu wnętrz. Często wykonuje się z nich boazerię, okleiny czy sklejki. Niejednokrotnie materiał ten wykorzystuje się również do produkcji przyrządów sportowych, a także ławek oraz skrzynek. Mimo sporej twardości niniejszy surowiec nie jest bardzo trwały i stosunkowo szybko ulega negatywnemu wpływowi szkodników czy grzybów - warto, więc przy jego wykorzystaniu pamiętać o należytym zabezpieczeniu powierzchni. Ponadto, drewno bukowe  ma tendencje do pękania w czasie suszenia, co również należy mieć na uwadze. Surowiec jest jednak bardzo podatny na barwienie, polerowanie i sklejanie, co daje duży wachlarz możliwości do jego późniejszego wykorzystania.

Specjalnością Tartaku Rybojady Lidia Kapała jest między innymi tarcica z drzew: buk oraz dąb, produkowana z drzew najwyżej jakości, pochodzących wyłącznie z certyfikowanych lasów. Firma uzyskała certyfikat FSC, świadczący między innymi o gwarancji ekologicznej produkcji oraz prowadzenia odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Taki dokument daje konsumentowi pewność, że nawiązuje współpracę z przedsiębiorstwem, dla którego ekologia, a jednocześnie wysoka jakość surowca odgrywają bardzo ważną rolę. Tartak działa w branży od 1990 roku, dzięki czemu posiada bardzo duże doświadczenie, szereg profesjonalnych maszyn oraz wielu wykwalifikowanych pracowników.

Oferta firmy skierowana jest głównie do producentów mebli, parkietów, schodów i tym podobnych,  jak również do osób indywidualnych, chcących złożyć mniejsze zamówienie. Zarówno duże, jak i małe projekty są tutaj traktowane na najwyższym poziomie, ponieważ każdy klient jest równie ważny. Dzięki takiemu podejściu firma posiada wielu zadowolonych klientów, którzy polecają usługi tartaku najbliższym znajomym i rodzinie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.tartakrybojady.pl/
Dodano: 2019-03-08
Telefon: 665 550 009
Miejscowość: Rybojady
Adres: Rybojady 15
Kod pocztowy: 66-320

Źródła:
https://www.tartakrybojady.pl/oferta/tarcica-lisciasta/


Podobne Firmy

Dźwigi Maciejewski
ul. Myszęcin 79, 66225 Szczaniec
Francepol Sp. z o.o.
ul. Zatorze 9, 66002 Stary Kisielin
Denticus
ul. Plac Matejki 21b, 65056 Zielona Góra
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży