Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Si-Tech

Posadzki poliuretanowe i ich zastosowanie


Żywica poliuretanowa to wytrzymałe tworzywo syntetyczne znajdujące zastosowanie jako posadzka w miejscach takich jak hale magazynowe, fabryki czy centra logistyczne. Jest świetną alternatywą dla betonu lub płytek, które mogą pękać na skutek częstego użytkowania czy silnych nacisków. Posadzki tego typu są cenione za niepodatność na działanie silnych preparatów chemicznych, niewielkie ryzyko pojawiania się odbarwień oraz bezproblemowe pozbywanie się zabrudzeń, co jest efektem braku spoin. Żywica poliuretanowa jest spotykana nie tylko w obiektach przemysłowych, ale też komercyjnych, nieco rzadziej we wnętrzach mieszkalnych. Wylewa się ją również w warsztatach samochodowych oraz garażach, a to ze względu na odporność na ścieranie.

Opisywany materiał nie przepuszcza wilgoci i nie przyciąga kurzu lub innych zanieczyszczeń, dzięki czemu pomieszczenia, w jakich jest użytkowany, prezentują się bez zarzutu. Co więcej, sprawdza się we wnętrzach, w których przebywają alergicy i nie blaknie pod wpływem promieniowania słonecznego, przez co może być wykorzystywany w obiektach z dużymi przeszkleniami. To idealna propozycja dla miłośników surowych wnętrz. Posadzki poliuretanowe delikatnie błyszczą, przez co optycznie je powiększają.

Są one użytkowane przez lata i rzadko wymagają przeprowadzania napraw lub wymiany. Potwierdzają to pracownicy przedsiębiorstwa Si-Tech, zajmujący się tworzeniem tego typu posadzek. Jest to firma realizująca zlecenia dla klientów o różnych potrzebach, którzy chcą cieszyć się estetycznymi i niezawodnymi podłogami w obiektach, jakimi zarządzają. Posadzki przyjmują formę jednolitych powłok i wymagają wcześniejszego odtłuszczenia powierzchni specjalnymi preparatami oraz pozbycia się ubytków.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.sitech.net.pl/
Dodano: 2022-10-17
Telefon: 25 749 88 60
Miejscowość: Jakubów
Adres: Dobra 9
Kod pocztowy: 05-306

Źródła:
https://www.sitech.net.pl/posadzki-przemyslowe/posadzki-poliuretanowe/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Posadzka

Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży