Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Culiinaria Italiana


Włoskie jedzenie w Warszawie na bazie oryginalnych składników


Kuchnia włoska jest uznawana za niezwykle smaczną i dość zdrową. Pizza oraz różnego rodzaju makarony są jednymi z najchętniej zamawianych dań. Włoskie restauracje powstają w każdym zakątku świata. Warto zadać sobie trud, aby znaleźć tę, która serwuje autentyczne potrawy z Italii.

Jednym z najbardziej charakterystycznych dań tej kuchni są ravioli. Te pyszne pierożki z ciasta makaronowego, wypełnione farszem, stanowią doskonałą propozycję potrawy na wieczór randkowy. Ravioli można podawać z nadzieniem mięsnym, takim jak mielona wołowina i wieprzowina, krewetki, krab lub homar. Równie popularne są ravioli wypełnione serem ricotta, serem mozzarella lub parmezanem. Innym popularnym daniem jest lasagne. To potrawa z makaronu z nadzieniem z  mięsa, sera i sosu pomidorowego. Została nazwana na cześć włoskiego miasta Lascia, a dziś jest uznawana za niejako włosko-amerykańskie danie. Lasagne może być podawana na ciepło lub na zimno. Na koniec włoskiej uczty warto skosztować deseru. W tej roli doskonale sprawdzi się tiramisu. Jest to tradycyjny włoski deser, który składa się z kawy, serka mascarpone i biszkoptów. Słowo "tiramisu" oznacza "podnieś mnie". Według oryginalnego przepisu tworzą go dwie lub trzy warstwy ciastek nasączonych espresso lub kawą parzoną, z naprzemiennymi warstwami kremu mascarpone posypanego kakao w proszku i kawałkami czekolady (opcjonalnie). 

Autentyczną kuchnię można odkryć w restauracji Culiinaria, która serwuje włoskie jedzenie w Warszawie. Do przygotowywania posiłków wykorzystuje tylko świeże składniki. Poza tym zatrudnia kucharzy mających wieloletnie doświadczenie w gotowaniu dań kuchni włoskiej. Zamówienia można składać telefonicznie albo przez stronę internetową.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://culiinaria.pl/pl/
Dodano: 2022-10-16
Telefon: 794-050-060
Miejscowość: Warszawa
Adres: Hoża 62
Kod pocztowy: 00-681

Źródła:
https://culiinaria.pl/pl/menu-3/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży