Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Betoniarki w Rzeszowie - jaka firma je oferuje?


Podstawą wyposażenia każdego placu budowy jest betoniarka. Służy ona do mieszania żwiru, wody, cementu oraz piasku, dlatego bywa przydatna podczas przygotowywania zapraw. Modele dostępne na rynku różnią się od siebie kształtem,  materiałem użytym do produkcji i pojemnością, którą należy dobierać z uwzględnieniem swoich potrzeb czy planowanych prac. Tego typu maszyny mieszalnicze sprawdzają się w przypadku materiałów o konsystencji półciekłej bądź ciekłej i odznaczają się stabilną konstrukcją, dzięki czemu ryzyko ich przewrócenia na skutek wiatru jest niewielkie.

Producenci oferują modele bębnowe i kielichowe. Pierwsze z nich, nazywane wolnospadowymi, wyposażono w obrotowe bębny, które przechylają się w sposób automatyczny, nieco rzadziej mechaniczny, przy użyciu specjalnej korby. Ich pojemność wynosi zazwyczaj kilkadziesiąt litrów. Osoby rozglądające się za betoniarkami większymi, stawiają często na modele kielichowe, odznaczające się wydajnością i sprawdzające się u osób potrzebujących dużych ilości mieszanki.

Te i wiele innych produktów zaprezentowano na stronie bisbud.com.pl, prowadzonej przez firmę, której klientami są mieszkańcy Rzeszowa. Betoniarki dostępne w katalogu to urządzenia znakomitej jakości, mające stosowne atesty. Dzieli się je na ciągnikowe, samochodowe, przenośne oraz stałe. Sprawdzają się na każdym placu budowy i są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne. Nie niszczą się też pod wpływem wilgoci, silnego słońca lub ujemnych temperatur.

Nabywcy betoniarek powinni zwracać uwagę na kształt mieszalnika, zużycie energii elektrycznej oraz możliwość przenoszenia z miejsca na miejsce. Najlżejsze są betoniarki mobilne, które nie sprawiają problemów w trakcie transportu i stanowią podstawę małych placów budowy. Alternatywą są sprzęty stacjonarne, nieocenione w przypadku większych inwestycji. Mogą pracować przez wiele godzin bez przerwy i odznaczają się nieskomplikowaną konstrukcją oraz możliwością zasilania jednofazowego. Przydają się w trakcie wznoszenia domów jednorodzinnych, osiedli mieszkalnych czy obiektów publicznych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://bisbud.com.pl/
Dodano: 2022-11-29
Telefon: 502 625 522
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Lwowska 120
Kod pocztowy: 35-301

Źródła:
http://bisbud.com.pl/productscategory/betoniarki-i-mieszalniki/


Podobne Firmy

PRO-music
ul. Krajobrazowa 6, 35-119 Rzeszów
Używane Kompresory
ul. Drogowców 7, 39200 Dębica
Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik
ul. Popiełuszki 2, 37450 Stalowa wola
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży