Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Antex Sklep


Do jakich celów można wykorzystać tiul dekoracyjny?


Chociaż w sklepach stacjonarnych i internetowych można obecnie znaleźć mnóstwo artykułów dekoracyjnych, wciąż wiele osób uważa, że tylko te wykonane samodzielnie, mają duszę. Dlatego na specjalne okazje same tworzą piękne, starannie przemyślane ozdoby z wielu materiałów, w tym na przykład z różnokolorowego tiulu, który obecnie można kupić w każdej ilości w dobrych sklepach.

Miejscem, gdzie bez problemu można nabyć tiul dekoracyjny, a także ubraniowy do ozdabiania strojów na wyjątkowe okazje, jest stołeczna hurtownia tkanin, od niedawna działająca również jako sklep internetowy. Jej właściciele dokładają wszelkich starań, aby każdy klient pasjonujący się krawiectwem czy dekoratorstwem znalazł w asortymencie to, czego potrzebuje.

Tiul wykorzystywany do dekoracji ma 1,4 m szerokości i można go nabyć, jak wszystkie inne tkaniny dostępne w sklepie, w ilości już od 1 mb. Jest to materiał cechujący się:

  • delikatnością,
  • zwiewnością,
  • wyjątkową lekkością,
  • łatwością zachowywania pierwotnego kształtu.

Idealnie nadaje się do ozdabiania strojów teatralnych i baletowych, ale też na rozmaite projekty ślubne. Można nim udekorować kościół, plenerowe miejsce, w którym para młodych złoży przyrzeczenie, a także salę weselną.

Jak każda tkanina, także i tiul, aby na długo zachować swoje właściwości, ma swoje wymagania. Przede wszystkim temperatura prania nie powinna przekroczyć 30 stopni. Jest jednak niezwykle wdzięczny w obróbce, ponieważ nie strzępi się, a co za tym idzie, nie wymaga obrębiania. W ofercie hurtowni ze strony sklepantex.pl można go znaleźć w wielu przepięknych kolorach i tych zdecydowanych, jak czerwień, czerń, bordo czy szafir, jak również w delikatnych pastelowych, w tym w pudrowym różu, szałwii albo lodowego błękitu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklepantex.pl
Dodano: 2022-12-09
Telefon: 692179512
Miejscowość: Warszawa
Adres: Marynarska 14
Kod pocztowy: 02-674

Źródła:
https://sklepantex.pl/22-tiul-sztywny


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży