Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Roteco Wykładziny Obiektowe


Wykładzina biurowa – podstawowe typy


Odpowiedni wystrój biura jest bardzo ważny. Jeśli do pomieszczenia przychodzą klienci i kontrahenci, musi się ono prezentować elegancko, budować pozytywny wizerunek firmy. Poza tym powinno być także funkcjonalne, tak aby przebywanie w nim było komfortowe dla pracownika. Dotyczy to także domowych biur, dlatego też warto zwrócić szczególną uwagę nie tylko na dobór odpowiednich mebli, ale i innych elementów wykończeniowych.

Wśród szczególnie polecanych produktów znajduje się wykładzina dywanowa. Poza estetyką należy zaznaczyć, że dobrej jakości produkt świetnie wycisza dźwięki kroków, więc praca staje się o wiele przyjemniejsza. Sprawdzi się doskonale w biurach typu open space, w których przebywa jednocześnie wiele osób, które mogą sobie nawzajem przeszkadzać. Jednocześnie zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniami, więc nadaje się również do hoteli, obiektów użyteczności publicznej, szkół czy innych zatłoczonych miejsc. Ponadto gruba wykładzina biurowa stanowi dodatkowe ocieplenie pokoju i sprawia, że wnętrze wydaje się przytulne. W połączeniu z wygodną sofą i fotelami można za jej pomocą wydzielić część relaksacyjną w firmie.

Wyróżnia się trzy główne rodzaje pokryć podłogowych przeznaczonych do biur, mianowicie:

  • wykładzina dywanowa w rolce (zapewnia dobrą izolację akustyczną, zapobiega rozprzestrzenianiu się hałasów, ale jest trudna w utrzymaniu w czystości),

  • płytki dywanowe (można z nich układać rozmaite wzory, a brudne lub zniszczone fragmenty bezproblemowo wymienić na nowe. Poza tym wycisza dźwięki i wibracje),

  • wykładzina PCV (wytrzymała, odporna na różnego typu uszkodzenia oraz jest łatwa w czyszczeniu, ale nie wygłusza dźwięków tak dobrze, jak pozostałe).

Osoby poszukujące sprawdzonego sklepu, który oferuje wykładziny, powinny zapoznać się z ofertą firmy Roteco. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera wyłącznie artykuły najwyższej jakości, wykonane z porządnych materiałów z dbałością o detale, więc każdy, nawet wyjątkowo wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.wykladziny.net/
Dodano: 2022-12-12
Telefon: 61 652 27 68
Miejscowość: Warszawa
Adres: Ordona 2a
Kod pocztowy: 01-237

Źródła:
https://www.wykladziny.net/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży