Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

XBS Logistics S.A.

Przewóz wyrobów akcyzowych


Obrób wszelkiego rodzaju towarami to skomplikowany i złożony proces, gdyż trzeba je przewozić, składować, a także w odpowiedni sposób oznaczać. Szczególnie skomplikowany jednak bywa zwykle obrót towarami, które obejmuje podatek akcyzowy, które przez to należą do specyficznych towarów. Są to między innymi wyroby spirytusowe, wina czy papierosy. Na szczęście nie trzeba kłopotać się tym samodzielnie.

Profesjonalne usługi

Zajmująca się wspieraniem firm działających w praktycznie każdej branży firma XBS Group oferuje specjalną grupę usług XBS Logistics, obejmujących wszelkiego rodzaju działania logistyczne. W ich zakres wchodzi też przewóz wyrobów akcyzowych i wszelkie inne działania, jakich mogą potrzebować podmioty obracające tego rodzaju towarami. W grę wchodzi więc nie tylko ich transport, konfekcjonowanie, zabezpieczanie, kontrolowanie czy inwentaryzacje, ale też prowadzenie składów podatkowych. Niedoświadczonym podmiotom czynności te mogą sprawiać spore kłopoty lub też powodować wzrost kosztów działalności, co nie jest opłacalne. Skorzystanie z fachowej pomocy i doradztwa pozwala znacząco obniżyć koszty prowadzenia działalności, zapewnić sobie wygodę, a swoim klientom - najwyższy możliwy poziom usług. Jest to szczególnie przydatna grupa usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo, co doceniają ich odbiorcy.

Przydatna pomoc

Wszystko to jest możliwe dzięki ogromnemu doświadczeniu prezentowanej firmy i profesjonalnym narzędziom, jakimi dysponuje. Rozwiązania, jakie z powodzeniem doradza swym klientom, przynoszą pożądane efekty w każdym przypadku. Usługi te prezentują tym wyższy poziom, że firma oczywiście nie działa sama. Posiada partnerów biznesowych zajmujących się określonymi elementami, jak w tym przypadku - kompleksową obsługą towarów objętych podatkiem akcyzowym. Taka sieć kontaktów powoduje, że firma może pomagać swym klientom w różnych zakresach i gwarantować niezwykle sprawne działanie, oddając do ich dyspozycji wypracowane przez siebie relacje, procesy i technologie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://xbsgroup.pl/
Dodano: 2019-03-23
Telefon: +48 (22) 731 01 47
Miejscowość: Błonie
Adres: Pass 20
Kod pocztowy: 05-870

Źródła:
https://xbsgroup.pl/xbs-logistics/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży