Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

SMOG Studio


Panoramy sferyczne w Krakowie – komu zlecić?


Sferyczna fotografia panoramiczna polega na uchwyceniu 360-stopniowego widoku sceny poprzez połączenie ze sobą serii nakładających się na siebie zdjęć. Technika ta może być zastosowana do fotografowania każdego miejsca. Często wykorzystuje się ją w ofertach nieruchomości, a także do rejestrowania wydarzeń takich jak koncerty czy festiwale. Ponadto panoramy sferyczne wykorzystuje się w wirtualnych wycieczkach, blogach i postach w mediach społecznościowych, głównie po to, aby pozwolić użytkownikom poznać dane miejsce z kilku różnych perspektyw. Żeby wykonać panoramę sferyczną przy użyciu profesjonalnego aparatu, należy przejść w tryb krajobrazowy, a dla lepszej stabilności poleca się używanie statywu.

Każdy właściciel nieruchomości będącej na sprzedaż doskonale wie, jak skomplikowany jest cały proces sprzedaży i reklamowania domu lub mieszkania. Kluczową kwestie stanowi sposób prezentacji wnętrz. Panoramiczne ujęcie zapewni niezapomniane doświadczenia, dzięki któremu oglądający mogą poczuć się tak, jak by byli wewnątrz każdego pokoju. Dzięki fotografii w formie immersyjnej możliwe jest dokładne zapoznanie się z wnętrzem budynków bez konieczności ich odwiedzania. 

Wykonywaniem panoram sferycznych w Krakowie zajmuje się firma opisana pod adresem smogstudio.pl. Korzysta ona z profesjonalnego sprzętu. Zdjęcia i filmiki są poddawane obróbce w programach komputerowych, aby dostosować je do oczekiwań zamawiającego. Podmiot zajmuje się także filmowaniem przy użyciu drona oraz home stagingiem, czyli aranżowaniem nieruchomości w taki sposób, aby były one bardziej atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. Ze zdjęciami ze wszystkich zrealizowanych zleceń można zapoznać się na stronie internetowej.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://smogstudio.pl/
Dodano: 2023-01-01
Telefon: 600408424
Miejscowość: Kraków
Adres: Dajwór 20
Kod pocztowy: 31--05

Źródła:
http://smogstudio.pl/panorama-360/


Podobne Firmy

Jan Byczkowski Fotografia
ul. Zakopane 1C, 34500 Zakopane
Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży