Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Inoplex


Dlaczego producent donic ze stali Corten zdecydował się właśnie na ten materiał?


Stal Corten to stal wysoce wytrzymała, odporna na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych, a także wyróżniająca się antykorozyjnością. Jej kolejną, bardzo istotną cechą jest to, że pokrywa się chromowym nalotem, właśnie pod wpływem warunków pogodowych. Może to być również nalot z miedzi albo fosforu. To z kolei sprawia, że wyroby wykonane z tego rodzaju stali przyjmują wygląd naturalnej platyny. 

Dlatego INOPLEX jako producent donic ze stali Corten jest znany w branży z uwagi na to, że podczas procesu produkcji wykorzystał to rozwiązanie. Tego typu stal ma nie tylko interesującą kolorystykę, ale również ciekawą fakturę. Solidność, trwałość i estetyka sprawiają, że donice, które są wykonane z tej blachy, rzeczywiście wyróżniają się na tle innych, wyprodukowanych z innych materiałów. 

Donice miejskie wykonane ze stali typu Corten są dodatkowo pomalowane proszkowo, co znacząco podnosi ich wytrzymałość na wpływ czynników pogodowych. Mogą być też wzbogacone o inne materiały, takie jak: 

  • drewno, 
  • stal czarna, 
  • stal ocynkowana. 

Wówczas prezentują się jeszcze ciekawiej, dlatego klienci, którzy zamawiają wyroby z tego typu stali wiedzą, iż podejmują słuszną decyzję. Przestrzeń miejska sporo zyska, gdy będzie wokół znajdować się wiele tak solidnych i równocześnie estetycznych elementów. Rośliny, które zostaną umieszczone w donicach, stworzą razem z nimi perfekcyjną aranżację i będą cieszyły oko przechodniów. 

Coraz częściej można też zauważyć, że donice ze stali cortenowskiej wybierane są jako ozdoba prywatnych balkonów i tarasów. Dlatego zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni w ofercie producenta wykonującego takie elementy znajdą coś, co będzie odpowiadało ich zamysłowi aranżacyjnemu. 

Donice pokrywające się samoczynnie tak zwaną rdzawą powłoką prezentują się faktycznie intrygująco. Pod wpływem czynników zewnętrznych ich metalowa powłoka zyskuje niepowtarzalny wygląd. Tego typu akcesoria ogrodowe doskonale odnajdą się w otoczeniu nowoczesnym i industrialnym. Dzięki temu, że donice można dobierać w różnym stylu i rozmiarze, każdy, kto decyduje się na ich kupno, odnajdzie dokładnie takie modele, jakich potrzebuje do zagospodarowania określonej przestrzeni. Korzystne jest także to, że donice można zamawiać zarówno z katalogu, jak i zdecydować się na wersję spersonalizowaną. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://inoplex.pl/
Dodano: 2023-01-31
Telefon: +48 22 460 54 30
Miejscowość: Warszawa
Adres: Przewodowa 40
Kod pocztowy: 04-874

Źródła:
https://inoplex.pl/produkty/donice


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży