Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Uni-logistics Sp. z o.o.


Jaka firma z Gdyni proponuje sprzedaż kontenerów morskich?


Poszukując sprawdzonego partnera w zakresie logistyki towarów, warto zdecydować się na nawiązanie współpracy z realizatorem proponującym usługi za pomocą zróżnicowanego taboru, nie tylko samochodowego. Intermodalność pozwala nie tylko na skrócenie trasy przejazdu, co wpływa na ostateczny koszt transportu, ale także ogranicza emisyjność dwutlenku węgla będącego efektem spalania paliw płynnych. 

Obecnie znaczenie Polski na arenie międzynarodowej, jeśli chodzi o możliwości przewozu towarów, znacznie wzrosło. Możliwości tranzytowe i wykorzystanie dostępnej infrastruktury (drogowej, kolejowej, lotniczej, śródlądowej oraz morskiej) od lat dostrzegają pracownicy firmy Uni-logistics Sp. z o.o. Proponują szeroko rozumiane usługi transportowe na terenie kraju oraz poza granicami. Realizują zamówienia nawet do dalekich krajów wschodnich, poruszając się po dawnych szlakach przewozowych oraz po najnowszej linii łączącej Europę z Chinami, czyli z Nowego Jedwabnego Szlaku.

Firma dysponuje intermodalnym taborem. Zapewnia, że każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, a trasę przewozu ustala się z uwzględnieniem wymogów klienta oraz z zachowaniem zasady racjonalnego wydatkowania budżetu. Usługi transportowe są realizowane zgodnie z prawem krajowym oraz międzynarodowym. Prowadzona działalność uwzględnia każdą zmianę ustawodawcy, co pozwala klientowi zyskać pewność, że przewóz przebiegnie szybko i sprawnie oraz nie będzie problemów zwłaszcza w gestii spełnienia obowiązków celno-skarbowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, firma działa nie tylko jako dostawca usług transportowych, ale też niezbędnego zaplecza przewozowego. W ofercie dostępna jest między innymi opcja, która umożliwia wynajem lub sprzedaż kontenerów morskich. Wymiary zbiorników są uniwersalne, dzięki czemu można je obsługiwać za pomocą standardowego sprzętu przeładunkowego, bez konieczności przepakowywania zawartości czy zmiany ustawień rozstawu podnośników. Kadra realizatora zapewnia, że proponowane w ajencji lub do kupienia skrzynie spełniają normy prawne i jakościowe, nadają się zarówno do transportu drobnicy, jak i towarów płynnych. 

Firma działa w oparciu o wszelkie niezbędne pozwolenia. Kadrę stanowi grupa specjalistów, którzy również na bieżąco ponoszą swoje kwalifikacje w zakresie szeroko rozumianej logistyki.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://unilog.eu
Dodano: 2023-01-24
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Adres: Polska 19
Kod pocztowy: 81-339

Źródła:
https://unilog.eu/usluga/sprzedaz-i-wynajem-kontenerow/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. Górna 3, 84104 Jastrzębia Góra
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
ul. Armii Krajowej 44, 81366 Gdynia
Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA
ul. Skrzeszewo, Długa 16, 83330 Żukowo
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży