Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Smile Studio Stomatologia


Gabinet stomatologiczny w Poznaniu - jakie usługi z zakresu stomatologii estetycznej?


Piękne zęby to zdecydowanie wielki walor, powód do dumy i pretekst do częstego uśmiechu, warto zatem zadbać, by taki mieć. Obecnie jest ku temu wiele możliwości, nawet osoby mające bardzo zaniedbane czy z natury brzydkie zęby mogą odmienić swój uśmiech nie do poznania. Pozwala na to oferta zaprezentowana pod adresem smilestudio.pl, w zakres której wchodzi wiele zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, a także innych obszarów stomatologii. Co więcej, gabinet stomatologiczny w Poznaniu dysponuje technologią cyfrowego projektowania uśmiechu, co pozwala pacjentom zobaczyć, jak będzie wyglądać ich uśmiech po zakończeniu zaplanowanych działań. Jest to dla nich motywacją do poddawania się potrzebnym zabiegom.

A jakie opcje wchodzą w grę? Jest ich bardzo wiele, dlatego każdy może dopasować działania do siebie - do swoich potrzeb, budżetu, a także oczekiwań. Stomatolodzy doradzają optymalne rozwiązania, mogą na przykład poradzić, jaki sposób zamaskowania danych niedoskonałości wybrać, by zapewnić sobie oczekiwany efekt estetyczny, ale też wygodę i trwałość.

Oczywiście najważniejsze w przypadku uzębienia jest to, by było ono kompletne. Nawet najpiękniejsze zęby nie będą ozdobą jeśli pojawią się wśród nich jakieś braki, na przykład na skutek urazu mechanicznego. Osobom, które z jakichś przyczyn straciły ząb lub zęby specjaliści z Poznania mogą na przykład zaproponować wszczepianie implantów. Kiedy zaś posiada się na przykład ułamany albo ukruszony ząb, rozwiązaniem może być korona. Jest to też dobra opcja w przypadku innych defektów pojedynczych zębów, na przykład gdy ząb jest za mały w stosunku do reszty.

Innym sposobem maskowania nieatrakcyjnego kształtu, koloru zębów czy innych przypadłości są licówki, wybierane coraz chętniej, mimo iż nie jest to rozwiązanie najtańsze. Na pewno jednak jest opłacalne, pozwala bowiem uzyskać efekt idealnych zębów, w dodatku w ramach najczęściej dwóch wizyt. Co ważne, poznański gabinet oferuje licówki także bez szlifowania, które można zdjąć gdy tylko zajdzie taka potrzeba i nie ma konieczności ich wymiany na nowe - można wrócić do pierwotnego wyglądu zębów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży