Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

kosmossklep.pl


Jakie buty snowboardowe dla początkujących?


Snowboard to wyjątkowy sport zimowy, który cieszy się zainteresowaniem wśród osób dorosłych oraz dzieci. W zajęciach z instruktorem mogą wziąć udział już nawet kilkulatki. Najważniejsze, aby zadbać o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń oraz pierwszych samodzielnych zjazdów. W tym celu należy skompletować niezbędne elementy wyposażenia każdego snowboardzisty. Kluczowy jest tutaj dobór deski oraz obuwia. Sprzęty powinny być bowiem dobrane indywidualnie do potrzeb oraz poziomu zaawansowania. Właśnie dlatego wypożyczanie butów snowboardowych nie jest zbyt dobrym pomysłem. 

Podczas szukania odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę na opinie innych klientów, a także renomę producentów. Jeśli chodzi o cenę, to buty snowboardowe można nabyć w kwocie od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Najważniejszy jest oczywiście rozmiar zamawianego obuwia. Wystarczy zmierzyć długość stopy i dodać do wyniku 0,5 cm, aby uzyskać odpowiedni rozmiar. Dobrym pomysłem jest przymierzenie butów w grubszych skarpetkach, które będą zakładane podczas uprawiania zimowych sportów. Poza samym rozmiarem ważne jest, aby obuwie nie było zbyt szerokie. Snowboardzista musi czuć się w nim stabilnie, a kostki powinny być właściwie zabezpieczone przed jakimkolwiek urazem. 

Czym jeszcze kierować się podczas doboru obuwia snowboardowego?

Sportowcy mogą zdecydować się na tradycyjne sznurówki lub tzw. szybkie systemy wiązań (m.in. BOA, jednostronne i dwustronne wiązania). Kolejna kwestia to twardość butów. W przypadku osób początkujących znacznie lepiej sprawdzają się miękkie modele o twardości w skali 1-4. Oczywiście wybór zależy tutaj również od stylu preferowanej jazdy. 

Kosmos Sklep działający online oferuje buty do jazdy snowboardowej od znanych producentów — Photon oraz Burton. Klienci znajdą w ofercie modele damskie i męskie w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. W sklepie można też skompletować pozostałe elementy wyposażenia, m.in. kaski, deski, ochraniacze, gogle, rękawice oraz odzież (kurtki, kombinezony). 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kosmossklep.pl/
Dodano: 2023-03-01
Telefon: 797329780
Miejscowość: Chorzów
Adres: Odległa 6
Kod pocztowy: 41-500

Źródła:
https://www.kosmossklep.pl/kategoria/kosmos/snowboard/buty-snowboardowe


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży