Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

POSITIVECARE KATARZYNA BIJOK


Naturalny szampon dla psa - czy warto go wybrać?


Istnieją różne zalecenia co do tego, z jaką częstotliwością powinno się kąpać psa, ale na pewno raz na jakiś czas trzeba to zrobić. Kiedy zaś zwierzak często się brudzi, na przykład spędzając czas na dworze, kąpiele mogą być częstsze. Warto wybrać do nich odpowiedni produkt, który nada odpowiedni wygląd sierści, nie tylko ją oczyszczając, ale też odżywiając i nadając połysk. Bardzo ważne jest również zadbanie o skórę zwierzęcia - to między innymi z tego powodu niewskazane jest sięganie po przypadkowe produkty do mycia psa, jak mydło czy szampon przeznaczony dla ludzi. Może to bowiem powodować podrażnienia, wysuszenie i swędzenie skóry.

Z pewnością najlepszym wyborem do kąpieli pupila, bez względu na to, jak często się jej dokonuje, będzie wyrób naturalny, dokładnie tak samo jak w przypadku ludzi - natura zawsze jest najlepsza. Naturalny szampon dla psa łagodnie zadba o sierść i skórę, nie będzie powodował przesuszenia dzięki brakowi chemicznych składników i zapewni nawilżenie. Produkty dostępne w sklepie PositiveCare mają w składzie na przykład oleje roślinne, znane ze zmiękczania, nawilżania, odżywiania i natłuszczania. Takie wyroby są zatem doskonałym wyborem na przykład dla psów z dłuższą sierścią i włosami, gdyż kiedy są one wypielęgnowane, wyglądają szczególnie pięknie. Oczywiście nie oznacza to, że boksery czy buldogi można myć czymkolwiek, bo mają krótką i dość szorstką sierść. W ich przypadku także bardzo ważne jest, by odpowiednio zadbać o skórę. Użycie nieodpowiedniego produktu do kąpieli może spowodować skutek jeszcze gorszy niż jej brak, zwierzę będzie bowiem męczyło się z powodu swędzenia skóry i drapało.

Poza tym dobry szampon, o przyjemnym, orzeźwiającym zapachu, to wielka przyjemność użycia także dla właściciela - warto w ten sposób uprzyjemnić sobie kąpiel zwierzaka.

Z wyboru produktów dostępnych w sklepie można też odnieść inne korzyści, na przykład ochronić swojego pupila przed inwazją pasożytów. Oczywiście szampon bogaty w mające takie działanie olejki eteryczne nie zastąpi w pełni na przykład obroży przeciw pchłom i kleszczom, ale na pewno jest to jego ważny, dodatkowy atut.

Tego rodzaju produkty nie tylko myją, ale też pielęgnują sierść, niemniej gdy potrzeba nawilżenia więcej, by na przykład wygodnie rozczesać długie włosy psiaka, warto dobrać do szamponu odżywkę.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://positivecare.pl/
Dodano: 2023-02-13
Telefon: 517441803
Miejscowość: Skoczów
Adres: Powiśle 8
Kod pocztowy: 43-430

Źródła:
https://positivecare.pl/sklep/kosmetyki/szampon-dla-psa-high-five-care-morning-fresh/


Podobne Firmy

Optyk Rozmus Eye Care
ul. Piastowska 3, 43200 Pszczyna
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
ul. Giewont 16, 43316 Bielsko-Biała
Moniuszki 7 Sp. z o. o.
ul. Moniuszki 7, 40005 Katowice
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży