Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

HANNSA PRECISION


Dlaczego warto zakupić do firmy 5-osiowe centra obróbcze?


Unowocześniając zakład zajmujący się obróbką metali, warto pomyśleć o zakupie innowacyjnego sprzętu pozwalającego na realizację najbardziej wymagających zadań. Odpowiednio dobrana maszyna zastąpi wiele innych i pozwoli na zaoszczędzenie miejsca w halach.

Szukając takiej maszyny, wystarczy tylko rozejrzeć się w ofercie firmy ze strony hannsa.pl, aby dopasować sprzęt do własnych oczekiwań. Przedsiębiorstwo z podanej strony zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń CNC od 2008 roku, jednak jego historia i korzenie sięgają wiele lat wstecz. Dysponuje świetnie wyposażonym parkiem maszynowym oraz wyspecjalizowaną kadrą inżynieryjną, która jest w stanie dopasować każde urządzenie do indywidualnych potrzeb nabywcy.

Ogromnym zainteresowaniem na całym świecie cieszę się 5-osiowe centra obróbcze tej marki ze względu na zaawansowanie technologiczne, bezawaryjność, niezawodność i łatwą obsługę. Urządzenia te sterowane są przez zintegrowane programy komputerowe CAM/CAD. Są to maszyny uniwersalne, pozwalające na szybką i precyzyjną obróbkę:

  • stali,
  • mosiądzu,
  • miedzi,
  • brązu,
  • aluminium,

a także tworzyw sztucznych i kompozytów. To potężne urządzenia o wadze od 25 do 30 ton, w których zastosowano odpowiednie kompozyty, gwarantujące wysoką dynamikę pracy i utrzymanie optymalnych parametrów kinematycznych.

Więcej o nich można się dowiedzieć, odwiedzając podaną stronę lub kontaktując się z inżynierami firmy. Chętnie doradzą oni wybór najlepszego modelu, pasującego do specyfiki działalności firmy nabywcy. Decydując się na zakup takiego sprzętu można mieć pewność, że szybko się on zwróci, a zakład podniesie wydajność produkcyjną. Wielu nabywców ceni sobie także niezwykle sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz szeroki dostęp do części zamiennych.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.hannsa.pl/
Dodano: 2023-02-21
Telefon: 227220509
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/5-cio-osiowe-centra-obrobkowe/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży