Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Tent4Rent


W jakiej sytuacji zdecydować się na wynajem namiotów imprezowych? Ile to kosztuje?


Obecnie coraz więcej organizatorów spotkań o różnym charakterze rezygnuje z wynajmowania sal i podejmuje decyzję o wypożyczeniu namiotów eventowych. Są one znacznie tańsze i mieszczą nawet kilkadziesiąt osób jednocześnie, zapewniając im maksimum komfortu. Znajdują zastosowanie również w przypadku mniejszych przyjęć i prezentują się bardzo estetycznie. Zazwyczaj występują w kolorze białym, uznawanym za uniwersalny i elegancki. Można je umieszczać w dowolnej lokalizacji na płaskim gruncie, przykładowo w pobliżu jezior czy lasów, co doceniają pary przygotowujące się do wesela plenerowego.

To ile kosztuje wynajem namiotów imprezowych, zależy przede wszystkim od ich gabarytów oraz oferty konkretnej firmy. Niektóre proponują wyłącznie same konstrukcje, a jeszcze inne zapewniają pełne wyposażenie, na które składają się z reguły stoliki, krzesła czy systemy klimatyzacji lub ogrzewania. Namioty mogą być użytkowane przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych, ponieważ utrzymanie w ich wnętrzach optymalnej temperatury jest łatwe.

Imprezy plenerowe są bardzo atrakcyjne w oczach gości, ponieważ mogą odbywać się w otoczeniu malowniczych widoków, co sprzyja robieniu pięknych zdjęć pamiątkowych. Ponadto dają szansę przebywania na świeżym powietrzu i zapewniają mnóstwo swobody. Niektórzy ozdabiają je girlandami, czyli niewielkimi żarówkami tworzącymi jedyny w swoim rodzaju klimat po zapadnięciu zmroku.

Firmą specjalizującą się w wynajmie bezpiecznych namiotów na szereg okazji jest Tent4Rent. Jej katalog obejmuje nowoczesne konstrukcje, które nie noszą śladów użytkowania po poprzednich klientach i prezentują się bez zarzutu. Są to namioty modułowe, co oznacza, że zainteresowani dopasowują ich rozmiar do swoich potrzeb oraz liczby zaproszonych gości. Do ich zalet zalicza się niepodatność na działanie czynników atmosferycznych, łatwość czyszczenia, bezproblemowy montaż oraz uniwersalny charakter, który sprawia, że są spotykane na:

  • weselach,
  • integracyjnych spotkaniach firmowych,
  • komuniach,
  • koncertach,
  • targach,
  • dożynkach,
  • bankietach,
  • piknikach rodzinnych.
Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://tent4rent.pl/
Dodano: 2023-02-12
Telefon: 224074242
Miejscowość: Warszawa
Adres: Potocka 13
Kod pocztowy: 01-639

Źródła:
https://tent4rent.pl/namioty-imprezowe/Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży