Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Be Healthy Marlena Kuczmarska - zioloklik.pl


Zioła odkwaszające organizm - jak działają?


Zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej mogą przyczynić się do występowania różnych objawów, które dotyczą zdrowia fizycznego i psychicznego. Należą do nich między innymi bóle głowy, mięśni i stawów, zmęczenie, problemy z koncentracją, nadpobudliwość, dolegliwości trawienne, osłabienie włosów i częste infekcje. Na występowanie tego typu symptomów wpływ mogą mieć nieodpowiednia dieta, nadmiar stresu, intensywny tryb życia i brak odpoczynku. Istnieją sposoby, dzięki którym można poradzić sobie z tymi objawami. Wiele osób sięga po suplementy zawierające liofilizowane zielone warzywa. Środki te wykazują właściwości alkalizujące, bogate są w liczne witaminy i minerały.

W sklepie internetowym Zioloklik.pl można zaopatrzyć się w różne preparaty i zioła odkwaszające organizm. Proszki zasadowe wzbogacone o wapń i magnez neutralizują działanie kwasów, korzystnie wpływają na mikroflorę jelit i obniżają poziom pH w okrężnicy. Często polecane są także herbaty zawierające korzeń lukrecji, melisę lekarską, ziele lubczyka, skórkę z cytryny i tymianek. Działają one moczopędnie, oczyszczająco i alkalizująco. Dzięki nim można usunąć nadmiar kwasu moczowego, wspomóc prawidłowe funkcjonowanie wątroby i usprawnić przemianę materii.

Równowaga kwasowa ma duży wpływ na przebieg wielu procesu metabolicznych, dlatego ważne jest, by zadbać o dobre nawyki żywieniowe i prowadzić zdrowy tryb życia. Należy unikać rafinowanego cukru, przetworzonych produktów spożywczych, kawy, alkoholu, papierosów i niektórych leków. Dzięki odpowiednim preparatom i włączeniu do diety warzyw oraz owoców można poradzić sobie z przewlekłym zmęczeniem, bólami głowy, stawów i kręgosłupa, pogorszeniem kondycji skóry, włosów i paznokci.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://zioloklik.pl/
Dodano: 2023-03-17
Telefon: 733-757-888
Miejscowość: Katowice
Adres: Armii Krajowej 82a
Kod pocztowy: 40-671

Źródła:
https://zioloklik.pl/sklep/odkwaszenie-ogranizmu


Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży