Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Prodexpol

Jodła francuska - czy warto zdecydować się na zakup parkietu?


Jodełka to tradycyjny wzór podłogi, który wygląda dobrze zwłaszcza w pomieszczeniach urządzonych w stylu vintage. Kojarzy się z luksusowymi i eleganckimi wnętrzami, dlatego sprawdza się w prestiżowych hotelach. Surowcem użytym do produkcji tego typu desek jest drewno. Do jego zalet zalicza się ekologiczny oraz biodegradowalny charakter, który sprawia, że nie szkodzi środowisku naturalnemu. Nie sprawia ono problemów podczas obróbki, dzięki czemu na rynku występują deski w rozmaitych wielkościach. Ich nabywcami są osoby przygotowujące się do remontu i chcące cieszyć się wytrzymałymi podłogami, użytkowanymi przez pokolenia. Nie każdy wie, że drewno, w przeciwieństwie do polichlorku winylu, może być cyklinowane. Celem takiego zabiegu jest usunięcie resztek farb, starego lakieru, rys oraz wgnieceń.

Szeroki wybór podłóg drewnianych udostępniono na stronie prodexpol.pl. Należy ona do renomowanej firmy, polecanej ze względu na wytrzymałość desek, sprawną realizację zamówień oraz fachowe doradztwo zatrudnionego personelu. W katalogu znajduje się jodła francuska, która wygląda dobrze w pomieszczeniach rustykalnych, skandynawskich, retro, prowansalskich oraz industrialnych. Klienci sklepu wybierają spośród klepek różniących się od siebie szerokością, długością i odcieniem kolorystycznym. Tworzy się je nie tylko z rodzimych gatunków drewna, ale też egzotycznych, takich jak merbau czy teak.

Osoby preferujące praktyczne rozwiązania zamawiają chętnie drewno jasne, kamuflujące kurz osiadający na powierzchni i optycznie powiększające wnętrza. Alternatywą są deski ciemne, nieocenione w eleganckich gabinetach czy salonach. Jodełka, na jaką decyduje się część z nich, wymaga profesjonalnego montażu, który warto zlecić specjalistom. Powierzchnie tego typu można olejować lub lakierować odpowiednio dobranymi preparatami, zmniejszającymi ryzyko pochłaniania wilgoci i ułatwiającymi pozbywanie się plam.

Drewno jest ciepłe w dotyku i znajduje zastosowanie w budynkach z ogrzewaniem podłogowym. Przyciąga uwagę widocznym rysunkiem słojów i doskonale prezentuje się w połączeniu z antykami czy tekstylnymi dodatkami. Stanowi częsty wybór projektantów wnętrz oraz właścicieli większych nieruchomości, które sprawiają wrażenie mało przytulnych. Surowiec ten wpływa na estetykę pomieszczeń i jest bezpieczny dla dzieci, zwierząt oraz środowiska.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży