Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Klinika Potocki


Jak wygląda małoinwazyjne leczenie dyskopatii lędźwiowej?


Może się wydawać, że problemy ortopedyczne wymagają zaawansowanych działań i skomplikowanych, poważnych operacji, w dodatku wiążących się z ryzykiem. Warto jednak wiedzieć, że nowoczesna medycyna, między innymi w zakresie ortopedii, korzysta z nowoczesnych rozwiązań, których założeniem jest skuteczność, ale też mała inwazyjność. Oznacza to, że ryzyko powikłań czy niepowodzeń jest zredukowane do minimum, a sam zabieg jest małą ingerencją w organizm, dzięki czemu np. ból pooperacyjny jest niewielki i nie potrzeba długiej rekonwalescencji. Wszystko to zachęca do korzystania z takich możliwości. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej, by pozbyć się dolegliwości obniżających komfort życia zamiast uchylać się od tego z obawy niepowodzenia operacji.

Wiele zabiegów i metod z zakresu ortopedii oferuje prywatna Klinika Chirurgii Jednego Dnia, opisana na stronie klinikapotocki.com. Zabiegi przeprowadzane w krótkim czasie i wymagające tylko jednodniowego pobytu w szpitalu bądź wykonywane ambulatoryjnie to procedury, z jakich może skorzystać wiele osób - wskazania są podane w opisie każdego oferowanego w tym miejscu zabiegu.

Kadra kliniki stawia na rozwiązania zakładające usunięcie wszelkich dolegliwości jak najmniejszym kosztem dla pacjenta, czyli bez poważnej ingerencji w jego organizm. Takie cechy ma między innymi małoinwazyjne leczenie dyskopatii lędźwiowej, a więc dolegliwości mocno dającej się we znaki, przede wszystkim ze względu na ból. Warto przy tym wiedzieć, że metoda wykorzystująca żelowe implanty może być wykorzystywana także w leczeniu problemów innych odcinków kręgosłupa, jak szyjny i piersiowy, dzięki czemu z opcji tej może skorzystać wiele osób. Jest to w dodatku możliwe w przypadku doświadczania różnych objawów, także tzw. rwy, czyli bólu kręgosłupa promieniującego do kończyn, górnych i dolnych. Takie dolegliwości trudno jest wyeliminować tradycyjnymi metodami, a są one przyczyną istotnego pogorszenia się komfortu życia. Usuwające je zabiegi wyraźnie go podnoszą, pozwalając na przykład wrócić do aktywności, ale przede wszystkim żyć bez bólu.

Brak zagrożenia, poważnej ingerencji w organizm, powodującej ból pooperacyjny oraz uciążliwą konieczność rekonwalescencji, powodują, że z opcji tej może skorzystać wiele osób. Dotyczy to też na przykład pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na dłuższe zwolnienie chorobowe.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://klinikapotocki.com/
Dodano: 2023-06-28
Telefon: 55 234 68 76
Miejscowość: Braniewo
Adres: Botaniczna 11
Kod pocztowy: 14-500

Źródła:
https://klinikapotocki.com/uslugi/neurochirurgia/maloinwazyjna-metoda-leczenia-dyskopatii-discogel/Autor: Alex Szymczak


Podobne Firmy

FunFutbol
ul. Murzynowskiego 20, 10684 Olsztyn
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER"
ul. 31a, 82300 Nowina
Elbląski Park Technologiczny
ul. Sulimy 1, 82300 Elbląg
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży