Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

3D Tarnawa


Jakie korzyści daje technologia LSPc?


Wydruk elementów 3D stanowi obecnie coraz częściej wykorzystywaną alternatywę dla standardowych metod wytwórczych, takich jak skrawanie czy docinanie na wymiar wybranego fragmentu z większej bryły. Dzięki temu, że cały proces jest w pełni skomputeryzowany, zachowane są wszystkie parametry, a także możliwa jest tak potrzebna w wielu sytuacjach powtarzalność wydruku. 

Korzyści, jakie wynikają dla przedstawiciela biznesowego poszukującego spełniających potrzeby jego przedsiębiorstwa sposobów tworzenia nowych elementów produkcyjnych, udostępnia na swojej stronie firma 3D Tarnawa. To działający od wielu lat na polskim rynku dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie druku w trójwymiarze. Proponowane przez jego kadrę realizacje obejmują wykorzystanie technologii, których szybkość, łatwość wykorzystania oraz przede wszystkim efektywność zostały docenione przez wielu zadowolonych klientów.

Firma, starając się sprostać oczekiwaniom generowanym przez przedstawicieli różnych sektorów gospodarki i przemysłu w Polsce, udostępnia możliwość zamówienia druku za pomocą materiałów takich jak metal, włókno węglowe, kompozyt czy też żywica polimerowa. Dzięki temu można uzyskać produkt nie tylko o wymaganych parametrach, ale też o potrzebnej wytrzymałości i trwałości w zakresie późniejszego użytkowania. 

Jedną z dostępnych w ofercie opcji drukowania jest technologia LSPc. To opatentowana metoda pozwalająca na wykonanie prototypu zgodnie z ustaleniami w bardzo krótkim czasie. Poszczególne elementy procesu zostały opisane online. Największym atutem jest możliwość pracy nad projektem z poziomu kilku urządzeń sterujących, co zapobiega przestojom i skraca termin realizacji do absolutnego minimum. Pozwala też zniwelować ewentualne nierówności i błędy produkcyjne, które nierzadko pojawiają się podczas wyrobu za pomocą dotychczas wybieranych metod. Dzięki możliwości naddruku, a nie skrawania materiału z większej bryły unika się także kosztownych strat materiałowych.

Kadra firmy zaprasza do kontaktu odbiorców z terenu całego kraju. Wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie zawodowe oraz doskonale wyposażone zaplecze techniczne i technologiczne, pracownicy są w stanie podjąć się realizacji nawet mocno skomplikowanego projektu. Zapewniają terminowość wykonania zlecenia bez względu na ilość powieleń.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://3d-tarnawa.pl
Dodano: 2023-07-23
Telefon: 509 509 678
Miejscowość: Jaworowa
Adres: Warszawska 97
Kod pocztowy: 05-090

Źródła:
https://3d-tarnawa.pl/solution/one-day-printing/


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży