Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Top Design

Co to są pinsy i jakie znaczenie mają dla promocji firmy?


Większość przedsiębiorców wie, że bez reklamy trudno wypromować markę czy produkt, dlatego szukają oni pomysłów na niedrogą ale skuteczną promocję. Duże firmy, mające spore obroty, mogą pozwolić sobie na szeroko zakrojone akcje marketingowe, natomiast mniejsze przedsiębiorstwa wykorzystują do promocji sprawdzone i niedrogie gadżety z nadrukami jako podarunki dla pracowników i klientów.

Gadżety takie można zamówić w firmach zajmujących się ich produkcją. Wybierając, warto skupić się na takich producentach, którzy wykorzystują materiały z recyklingu i dbają o środowisko podczas wytwarzania artykułów reklamowych. Jest to rozsądne posuniecie, wziąwszy pod uwagę fakt, że coraz więcej osób jest świadomych zagrożeń dla środowiska. 

Odnawiane źródła energii oraz materiały pochodzące z recyklingu w produkcji gadżetów wykorzystuje przedsiębiorstwo ze strony gadzetyupominki.com. Jest to firma z bogatym doświadczeniem oferująca rozmaite metalowe znaczki oraz pinsy metalowe na specjalne zamówienie. Mogą one służyć np. jako wyróżnienie czy symboliczne odznaczenie, wpinane w klapę żakiety czy marynarki. Choć są niewielkie, mają spore znaczenie dla obdarowanych nimi osób i niosą w świat informację o marce. 

Zakład ten sam zajmuje się produkcją pinsów, dlatego są one idealnie dopasowane do oczekiwań klienta. Cechują się one:

  • niewielkimi rozmiarami (1,5 - 2,5 cm),
  • wysoką jakością wykonania,
  •  doskonale odwzorowanymi barwami,
  • konkurencyjną ceną.

Wykonuje się je na podstawie projektu dostarczonego przez klienta. Najczęściej są to miniaturowe logotypy firmy zleceniodawcy.

Oferta tej firmy obejmuje również efektowne przypinki reklamowe, które mają tłoczony w metalu nadruk. Dla ciekawszego efektu można ich powierzchnię pokryć miękką emalią z nadrukiem w metalu. W opcji jest też cienka powłoka epoksydowa.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://gadzetyupominki.com/
Dodano: 2023-07-31
Telefon: 731052530
Miejscowość: Białystok
Adres: Henryka Sienkiewicza 55A
Kod pocztowy: 15-002

Źródła:
https://gadzetyupominki.com/przypinki-pinsy-metalowe-znaczki-c-9.htmlAutor: Alex Szymczak


Podobne Firmy

Master Dawid Kaczyński
ul. Brajczewo Sierzputy 6, 18300 Zambrów
Creek Melioracje Marek Ruczaj
ul. Czyże 19, 17207 Czyże
TECHMASZ - Cezary Kalinowski
ul. Niska 3, 15666 Białystok
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży