Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

WECREO


Platforma do szkoleń online - dlaczego warto i kto może ją wykonać?


Organizatorzy szkoleń prawie zawsze starają się, by były one nie tylko wartościowe i merytoryczne, ale też ciekawe i angażujące dla uczestników. Dlatego ich elementami często są zabawy, gry czy rywalizacja. Jednak w przypadku tradycyjnych spotkań, na przykład w siedzibie firmy czy szkoleń wyjazdowych, możliwości w tym zakresie są ograniczone, poza tym podczas wielogodzinnych szkoleń nie da się zapobiec znużeniu, powodowanym także przez niewygodę. Nic zatem dziwnego, że takie klasyczne rozwiązania są obecnie coraz mocniej wypierane przez szkolenia online.

Mają one wiele zalet, czy to w przypadku kursów językowych online, czy szkoleń organizowanych przez firmy dla ich pracowników, celem poszerzenia ich wiedzy albo kompetencji. Decydując się na stworzenie platformy e-learningowej, za pomocą której będzie się edukować i szkolić swoich pracowników, można na przykład pozwolić im wykonywać szkolenia w dogodnym dla nich czasie, np. przez krótki czas każdego dnia albo wtedy, kiedy mają mniej obowiązków. Nic nie stoi też na przeszkodzie temu, by, w dobie popularności home office, pozwolić na wykonywanie kursów w domu, w wolnym czasie, wliczając te działania do czasu pracy. Na pewno wygodniej jest uczyć się na kanapie w domowych pieleszach niż siedzieć w sali konferencyjnej wiele godzin, tak samo lepszą opcją będzie zdobywanie wiedzy w swoim miejscu pracy w firmie, wtedy kiedy będzie się miało na to ochotę - wystarczy, że pracodawca określi deadline. Dla niego samego zaś ważną korzyścią jest możliwość sprawdzania, na jakim etapie szkolenia są pracownicy, a nawet sprawdzania ich wiedzy - poszczególne części czy całe szkolenia mogą kończyć się pytaniami sprawdzającymi czy nawet quizami. Firma Wecreo, wykonująca platformy do szkoleń online, może doradzić takie i wiele innych rozwiązań, ma bowiem w tym zakresie wielkie doświadczenie i wie, jak sprawić, by szkolenia były wartościowe oraz angażujące dla pracowników. To ostatnie jest zaś ważniejsze niż się wydaje, nie tylko ze względu na przyjemność odbywania kursów, ale też ich skuteczność.

Oczywiście przedsiębiorcy mogą pokusić się o samodzielne stworzenie takiego narzędzia, na przykład aplikacji, wykorzystując do tego własny dział IT, jednak wymaga to sporo pomysłowości oraz wiedzy. Lepiej powierzyć to zadanie wykonawcy doświadczonemu w tym zakresie.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://wecreo.com
Dodano: 2023-10-21
Telefon: 664 113 911
Miejscowość: Warszawa
Adres: al. Jana Pawła II 27
Kod pocztowy: 00-867

Źródła:
https://www.wecreo.com/e-learningowa-platforma-edukacyjna-kogidu


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży