Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

BTB Paweł Kołata, Antykwariat SOBIESKI Paweł Kołata

Wyjątkowe książki w antykwariacie online


Antykwariaty w dużych miastach można spotkać w dużej liczbie. Są one chętnie odwiedzane przez osoby lubiące stare książki, wolące je od nowych, a także przez osoby szukające oszczędności. W takich miejscach można kupić książki znacznie taniej, co dotyczy nie tylko popularnej literatury, ale też na przykład szkolnych podręczników. Tego rodzaju podmiotom można też sprzedawać swoje niepotrzebne lub niechciane książki. Jednak internetowy antykwariat Sobieski znacznie wyróżnia się na ich tle.

Jest to podmiot oferujący sprzedaż i odkup książek zdecydowanie wyjątkowych. Chodzi o bardzo stare wydania, nawet sprzed setek lat, często pierwsze, a także cenne starodruki. Zaglądając na stronę firmy można przekonać się, że ma ona unikatowe propozycje, na przykład bardzo stare wydania dzieł Adama Mickiewicza. Oferta ta została stworzona z myślą o bibliofilach oraz osobach chcących kolekcjonować cenne książki. Można przy tym nawiązać kontakt z firmą i poprosić o pomoc w znalezieniu konkretnej pozycji.

Znajdujące się w tym antykwariacie książki, choć bardzo stare, zachwycają świetnym stanem, z tego też powodu mają wysoką wartość. Są doskonale utrzymane, często też na nowo oprawione - firma zajmuje się także świadczeniem usług introligatorskich. Warto przy tym wiedzieć, że można jej powierzyć odnowienie książek. Jak widać, oprawy są niezwykle staranne, wykonane w większości ze skóry i często bardzo ozdobne, z tłoczeniami i zdobieniami, co sprawia, że książki prezentują się bardzo pięknie, mają jeszcze wyższą wartość, a przy tym kartki są jeszcze lepiej chronione. To cenna wiadomość dla kolekcjonerów - można mieć pewność, że będą wyglądać doskonale przez wiele następnych lat.

W szerokiej ofercie można znaleźć bardzo różne, oryginalne propozycje. To nie tylko stare, nieraz pierwsze, wydania znanych polskich dzieł, ale i utworów literatury światowej. Poza tym oferowane są takie nietypowe pozycje jak książki kucharskie, z oryginalnymi przepisami sprzed wieków, czy z poradami dla zegarmistrzów. To prawdziwe gratki, cząstka kultury i dawnych czasów. To, co czyni te pozycje wyjątkowymi, to także często obecność fotografii i drzeworytów. W ofercie można znaleźć na przykład książkę "Pan Tadeusz" z fotografiami - zostały one zaprezentowane na stronie.

Oferta ta zachwyci miłośników książek, nie tylko bibliofili.









Wystaw opinię firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://antyksobieski.pl/
Dodano: 2023-10-21
Telefon: 609772993
Miejscowość: Godzisze Małe
Adres: Zadowicka 53A
Kod pocztowy: 62-872

Źródła:
https://antyksobieski.pl/category/ksiazki


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży