Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Polski producent karmy dla psów i kotów - CANIVERA

Polskie karmy | https://sklep.canivera.pl/


Nie tylko ludzie powinni zdrowo się odżywiać. Zwierzęta również zasługują na to, co dobre. Właściciele czworonogów powinni zapewnić im zdrową i pożywną karmę. Stałym i najbardziej pożywnym jedzeniem dla psów i kotów jest sucha karma. Ludzie często szukają karm zagranicznych, bo myślą, że to, co obce, jest najlepsze. Nie zdają sobie sprawy z tego, że najlepsze dla ich pupili mogą być polskie karmy. Nie dość, że są to produkty naturalne, to na dodatek bardzo pożywne i zdrowe. Ponadto są smaczne i w dobrej cenie.

Takie karmy polskiego producenta oferuje oficjalny sklep internetowy Sklep.canivera.pl. W ofercie jest karma dla psów i kotów w wielu wariantach, bo trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że inna karma jest przeznaczona dla szczeniąt, inna dla psów młodych, a jeszcze inna dla psów dorosłych. Podobnie jest z karmą dla kotów. Dla małych kociąt np. jest przeznaczona karma, która jest wyważona i dopasowana do wieku kota. Dzięki temu kociak będzie się dobrze rozwijał, a jego sierść będzie wyjątkowo ładna i lśniąca.

Składniki polecanej karmy dla psów i kotów są tak dobrane i zbilansowane, aby były dostosowane m.in. do:

  • wieku czworonoga,
  • wielkości i wagi,
  • stanu zdrowia,
  • rasy.

Idealna dla kociąt, np. od drugiego do dwunastego miesiąca życia, będzie karma Canivera Kitten Chicken&Rice. Trzeba ją tylko odpowiednio dawkować. Jej podstawowymi składnikami są suszony kurczak z ryżem i olejem z łososia oraz z innymi dodatkami smakowymi. Białko zawarte w karmie jest doskonałym budulcem dla rozwijającego się organizmu zwierzęcia. Kwas foliowy zaś wspomaga prawidłowy rozwój kociąt.

Dla psów dorosłych małych ras oraz ras miniaturowych poleca się karmę Canivera Adult Toy&Mini Breeds. To smaczna oraz pożywna karma z kurczaka z dodatkiem jagnięciny. Taka karma zapewnia zdrową skórę i piękną sierść.

Oprócz suchych karm dla psów i kotów, w polecanym sklepie można dostać też różne przysmaki dla psów. Są to 100-procentowe przysmaki z wołowiny, indyka, zająca, gęsi czy też z kangura. Warto wspomnieć, że np. 500 g takiego suszonego przysmaku z kangura otrzymuje się z ok. 2,5 kilograma mięsa tego zwierzęcia. Taka karma uzupełniająca dla psów jest bogata w białko, surowe oleje i tłuszcze.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sklep.canivera.pl/
Dodano: 2019-06-01
Telefon:
Miejscowość: Żukowo
Adres: Skrzeszewo, Długa 16
Kod pocztowy: 83-330

Źródła:
https://sklep.canivera.pl/


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
ul. Górna 3, 84104 Jastrzębia Góra
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
ul. Armii Krajowej 44, 81366 Gdynia
Apteka GEMINI
ul. Trzy Lipy 3, 80172 Gdańsk
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży