Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

PTERODAKTYL Cezary Kowalski


https://pterodaktyl.com.pl/ - Świeże daktyle


Owoce daktylowca zawierają wiele korzystnych składników odżywczych. Stanowią źródło witamin, minerałów oraz elementów, które hamują procesy starzenia się organizmu. Są szeroko polecaną alternatywą dla białego cukru, którego szkodliwość została potwierdzona. Warto już teraz zapoznać się z korzyściami, jakie płyną z częstego spożywania tych owoców, zwłaszcza gdy nie zostały one poddane suszeniu.

 

Korzyści z jedzenia tych owoców

 

Prozdrowotne działanie owoców daktylowca zostało potwierdzone badaniami. Wykazały one, że spożywanie tych produktów przyczynia się do:

 

  • zatrzymania procesów starzenia się organizmu,

  • ograniczenia występowania stanów zapalnych,

  • polepszenia krążenia w organizmie,

  • poprawy wzroku,

  • przyśpieszenia procesów trawiennych.

 

Na podstawie powyższych informacji można stwierdzić, że te owoce działają uniwersalnie – przyczyniają się do polepszenia zdrowia fizycznego i psychicznego, a także pielęgnują urodę od wewnątrz.

 

Dlaczego warto wybrać niesuszone owoce?

 

Coraz większym powodzeniem i popularnością cieszą się świeże daktyle. Mają one bardziej intensywny smak od tych suszonych, a do tego zawierają więcej prozdrowotnych składników, jako że nie zostały poddane procesowi obróbki termicznej. Wielu osobom w smaku przypominają cukierki karmelki, dlatego mogą stanowić dobry zamiennik dla tradycyjnych, niezdrowych słodyczy. Poza tym świeżo zebrane owoce są bardziej sycące od suszonych. Świetnie sprawdzają się do urozmaicenia diety. Można używać ich na co dzień w rozmaitych daniach – ciastach, deserach, domowych słodyczach czy po prostu jako przekąskę między posiłkami. Owoce daktylowca zawierają dość sporo naturalnych cukrów, dlatego powinni docenić je sportowcy i osoby wykonujące pracę fizyczną.

 

Wysoka jakość – gwarancja smaku i zdrowia

 

Dobra jakość owoców wpływa na ich walory smakowe i zdrowotne. Na stronie pterodaktyl.com.pl można zamówić owoce pochodzące z najlepszych upraw. Do wyboru są również rozmaite produkty na ich bazie takie jak pasty czy syropy. Warto już teraz zapoznać się z właściwościami poszczególnych wyrobów.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://pterodaktyl.com.pl/
Dodano: 2019-06-04
Telefon: +974 55 795 107
Miejscowość: Warszawa
Adres: Williama Szekspira 2
Kod pocztowy: 01-913

Źródła:
Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży