Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.

Brodziki podpłytkowe Schedpol z serii Schedline


Polskie łazienki od kilku lat przechodzą wizerunkową rewolucję. Ze zwykłych, przeciętnych pomieszczeń w domach, stają się dobrze zaprojektowanymi pokojami kąpielowymi, często z ciekawą i zaskakującą aranżacją. Projektanci pokazują coraz odważniejsze propozycje, które można zaadaptować na różne sposoby w mieszkaniu. Łazienki nie służą już tylko do zaspokajania typowych dla siebie potrzeb, dodatkowo powinny dawać mieszkańcom poczucie komfortu i sprawiać, że i w tym pomieszczeniu będzie czuł się dobrze.

Jednym z najnowszych trendów w projektowaniu łazienki, na który coraz częściej decydują się Polacy, jest brodzik podpłytkowy. Takie rozwiązanie ma wiele korzyści, pozwala na eleganckie i funkcjonalne zaaranżowanie pomieszczenia kąpielowego, przy czym nie trzeba zwracać uwagi na styl, w jakim urządzone jest wnętrze. Każdy brodzik posiada wybudowany odpływ liniowy, dzięki któremu po kąpieli pod prysznicem nie będzie gromadzić się woda. Dodatkowo producent wyposażył brodziki podpłytkowe z serii Schedline w oryginalne uszczelnienia gwarantujące nieprzepuszczalność wody i zabezpieczenie przed dostaniem się wilgoci. Co więcej, wysoka jakość produktów, designerski wygląd, a także dbałość o najmniejsze detale są gwarancją komfortu kąpieli dla każdego domownika.

U polskiego producetna, firmy Schedpol znajdują się zarówno kwadratowe, jak i prostokątne brodziki podpłytkowe. Montaż tych produktów jest niezwykle szybki i prosty, ponieważ brodziki zostały fabrycznie zintegrowane z płytkami spadkowymi. Dodatkowo wzorowo wyprofilowane spady ochronią pomieszczenie przed niepotrzebnym gromadzeniem wody. Kolejną rzeczą, która wyróżnia brodziki z serii Schedline, jest wypełnienie izolujące, które: 

  • Ogranicza do minimum efekty akustyczne.
  • Zapobiega utracie ciepła z pomieszczenia. 

Każdy brodzik wyposażony jest także w wielowarstwowe wzmocnienia, dzięki którym produkt jest wytrzymały na nacisk.

Co istotne, wszystkie wyroby, które znajdują się w ofercie producenta, są odporne na związki azotowe, kwasy organiczne oraz na działanie wody.

Zapoznaj się z ofertą na stronie: https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/brodziki-podplytkowe/.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.schedpol.pl/
Dodano: 2019-07-16
Telefon: 95 750 51 50
Miejscowość: Międzychód
Adres: Przemysłowa 2
Kod pocztowy: 64-400

Źródła:
https://www.schedpol.pl/wyposazenie-lazienek/brodziki-podplytkowe/


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży