Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

PRO-music


Zespoły muzyczne rzeszów - PRO-music


Województwo podkarpackie to malowniczy region polski, wyróżniający się pod względem krajobrazu i muzyki. W stolicy Podkarpacia działa wiele zespołów muzycznych, które oferują różnorodną muzykę. Zespoły muzyczne w Rzeszowie  mogą więc grać  muzykę ludową, biesiadną, dyskotekową lub popową. Są również takie grupy muzyczne, które mają bardzo szeroki repertuar i dostosowują się do preferencji słuchaczy.

Zespół Pro-Music to ceniona w Rzeszowie i na Podkarpaciu kapela, które występuje na przyjęciach weselnych, balach oraz innych imprezach okolicznościowych. Muzycy nie boją się nowych wyzwań. Są otwarci na wszelkie uwagi, sugestie i propozycje. Zespół gra wszystko to, co zaliczane jest już do szlagierów muzycznych oraz nowości.  Proponowany przez orkiestrę z Rzeszowa repertuar obejmuje, m.in:

  • hity z lat ’60, ’70, ’80, ’90 aż po współczesne przeboje,
  • polskie i zagraniczne piosenki,
  • różnorodne gatunki muzyczne, np: pop-rock, latino, disco, blues, jazz, piosenki biesiadne, utwory folkowo-ludowe (np. polka, walczyki, oberki).

Znane, powszechnie lubione piosenki i melodie sprawiają, że goście bardzo chętnie się przy nich bawią i tańczą. Dlatego uczestnicy przyjęcia bez względu na wiek, preferowaną na co dzień muzykę, umiejętności taneczne chętnie wchodzą na parkiet i wpadają w wir szampańskiej zabawy. Dodatkowo zespół zajmuje się również konferansjerką, wie jak zachęcić do wspólnego imprezowania wszystkich uczestników zabawy, także tych, którzy z różnych powodów zostają za stołami.

Kapela unika schematów zarówno w zakresie bloków muzycznych, jak i prowadzenia imprezy.  Za każdym razem scenariusz przyjęcia jest szczegółowo omawiany z organizatorem, np. młodą parą lub jej rodzicami.

Zespół kieruje swoją ofertę przede wszystkich do nowożeńców, właścicieli firm, pensjonatów oraz fanów dobrej muzyki granej na żywo. Kapela jest otwarta na współpracę i nowe wyzwania.  Bardzo elastycznie podchodzi do każdego występu, potrafi go odpowiednio zmodyfikować, dodać lub usunąć pewne elementy. Zadowolenie gości i dobra zabawa zawsze są na pierwszym miejscu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://pro-music.pl/
Dodano: 2019-06-22
Telefon: 691 141 300
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Krajobrazowa 6
Kod pocztowy: 35--11

Źródła:
Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

Używane Kompresory
ul. Drogowców 7, 39200 Dębica
Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik
ul. Popiełuszki 2, 37450 Stalowa wola
Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Lwowska 120, 35301 Rzeszów
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży