Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko


Psi behawiorysta Wrocław


Jeszcze do niedawna nikt nie słyszał o psim behawioryzmie. Niepożądane zachowanie zazwyczaj było tłumione krzykiem lub przemocą. Nierzadko zwierzęta takie uznawano za agresywne i niezdolne do życia wśród ludzi, co w efekcie skutkowało ich uśpieniem. Jeśli zmagasz się z problemem agresji u swojego psa – pomóż mu i umów się na indywidualną konsultację behawioralną.

Warto sobie najpierw zadać pytanie, skąd bierze się agresja u psów. Może ona wynikać z nieuzasadnionych lęków lub obaw o bezpieczeństwo domowników, innych ludzi czy zwierząt, z którymi czworonóg nawiązał silne więzi. Jeśli decydujemy się na kupno lub adopcję kolejnego psa, musimy liczyć się z tym, że jego pojawienie się w domu może zaburzyć dotychczas ustaloną hierarchię. Często rodzi to agresywne zachowania u zwierząt, a walka o dominację jest jedną z form rozładowania między nimi powstałego napięcia. Utarło się powszechne przekonanie, że rasa jest wyznacznikiem agresji u psa. W związku z tym, jeśli marzy Ci się buldog amerykański lub owczarek kaukaski, musisz mieć na niego pozwolenie. Jednak agresję może wzmagać także trauma lub przykre zdarzenia z przeszłości.

Doświadczony psi behawiorysta z Wrocławia pomoże uporać się z tym problemem. Dzięki specjalistycznej wiedzy i profesjonalnemu podejściu do szkolenia psów Positive Dog to szkoła, która stawia na edukację właścicieli czworonogów, a także kompleksową pomoc w zakresie:

  • otwartego treningu samokontroli,
  • terapii zachowań lękowych/agresywnych,
  • zrozumienia psiego behawioryzmu,
  • wsparcia szkoleniowego dla osób planujących adopcję,
  • terapii zachowań niepożądanych,
  • nauki podstawowych psich sportów,
  • nauki wykrywania zapachów,

i wielu innych zajęć budujących u psa pewność siebie, a nawet wzmacniających świadomość własnego ciała w efekcie czego zmniejsza się ryzyko wystąpienia kontuzji podczas treningów oraz codziennych zabaw.

Oprócz tego ośrodek prowadzi także psie przedszkole, które pomaga kształtować pożądane zachowania i nawyki, jednocześnie ucząc prawidłowej komunikacji z innymi psami. Możesz mieć pewność, że zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora, który doskonale zna psychikę tych zwierząt, kładąc nacisk na socjalizację szczeniąt.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://positivedog.pl/
Dodano: 2019-07-15
Telefon: 48 663 368 826
Miejscowość: Wrocław
Adres: Kwidzyńska 4
Kod pocztowy: 51-416

Źródła:
https://positivedog.pl/konsultacja-behawioralna/Autor: Alex Lis


Podobne Firmy

greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży