Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER


Szkoła Muay Thai Warszawa


Zajęcia muay thai to dobre rozwiązanie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet z powodu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Zajęcia prowadzone w warszawskiej szkole RED TIGER są gwarancją wysokiej jakości przekazywanej wiedzy przez instruktorów. Jako rodzinna firma przekazująca swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie zapewnia wysoki poziom szkolenia odpowiadający oczekiwaniom wszystkich kursantów. Osoby, które oczekują praktycznej nauki boksu tajskiego, mogą zapoznać się ze szczegółową propozycją kursów na stronie internetowej szkoły.

Posiadający wieloletnie doświadczenie trenerzy tej dyscypliny sportu kładą nacisk na praktykę tej sztuki walki. Polega ona na zadawaniu ciosów, które są w stanie pokonać przeciwnika. Pomimo faktu, że muay thai jest sportem ringowym, to jednak jest bardzo często wykorzystywany w życiu codziennym szczególnie do obrony. Dlatego tak chętnie szkolenie w tym zakresie wybierają kobiety. Budowanie pewności siebie oraz wiary w swoje umiejętności poprzez sporty walki jest bardzo skuteczne.

Różne poziomy zaawansowania

Oferta centrum sztuk walki sprawia, że każda osoba może poznawać i doskonalić swoją technikę ataku i obrony. Kompleksowe przygotowanie do różnych sytuacji w ringu powoduje zwiększenie ogólnej sprawności każdego kursanta. Zarówno osoby zainteresowane doskonaleniem swoich umiejętności, jak i nieznające dotychczas specyfiki boksu tajskiego mogą zapisać się do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Działająca już od ponad 30 lat szkoła muay thai w Warszawie kładzie szczególny nacisk na używanie przez kursantów niskich kopnięć o charakterze okrężnym. Jak pokazuje praktyka, są one bardzo skuteczne w walce i pozwalają na stosunkowo szybkie pokonanie przeciwnika. Nauczyciele szkoły przywiązują także dużą wagę do klinczu, ponieważ jest to element wprost kojarzony z tym rodzajem boksu. Ćwiczenia są ogólnorozwojowe i mogą stać się świetnym przygotowaniem do ćwiczenia boksu tradycyjnego. Osoby ćwiczące boks syjamski bardzo dobrze radzą sobie w boksie zawodowym i odnoszą liczne sukcesy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.redtiger.com.pl/
Dodano: 2019-12-26
Telefon: 502 080 063
Miejscowość: Warszawa
Adres: Smolna 30
Kod pocztowy: 00-375

Źródła:
http://www.redtiger.com.pl/muaythai/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Boks_tajski

Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży