Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Leon Travel - wynajem autokarów

Przewozy autokarowe Poznań


Brak klimatyzacji latem i ogrzewania zimą, nie mówiąc już o dostępie do toalety czy gniazdek do podładowania telefonu? Osoby, które decydują się na skorzystanie z usług firmy LeonTravel, oferującej przewozy autokarowe w Poznaniu, nie muszą się martwić brakiem tego typu udogodnień. Wszyscy klienci mogą liczyć na bardzo wysokie standardy w pojazdach, połączone z satysfakcjonującą ceną na usługę.

 

Z oferty firmy mogą skorzystać osoby, które chcą wynająć autokar na pielgrzymkę, wycieczkę szkolną czy prywatną imprezę okolicznościową. Przedsiębiorstwo przewozowe ma wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wyłącznie sprawdzonych kierowców, dlatego jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Realizacja zlecenia zawsze przebiega w profesjonalny sposób, a sam proces organizacji podróży w ramach usługi przewozowej dopracowany jest zawsze nawet w najmniejszych szczegółach.

 

Dlaczego warto zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy przewozowej?

Osoby czy instytucje, które decydują się na przewozy autokarowe, najczęściej organizują przejazdy większej ilości pasażerów na wydarzenia na większą skalę, czyli wycieczki za granicę, wesela czy koncerty. Taka dłuższa podróż z pewnością będzie lepiej przebiegała, jeśli jej organizatorzy zdecydują się na profesjonalne usługi przewozowe, dzięki którym pasażerowie mogą liczyć nie tylko na bezpieczeństwo w czasie podróży, ale też na przejazd w komfortowych warunkach z kierowcą, który doskonale panuje nad dynamiką jazdy.

 

Usługi przewozowe realizowane są dzięki nowoczesnym pojazdom, które wchodzą w skład floty samochodowej przedsiębiorstwa. Auta, którymi przewożeni są pasażerowie, dopasowywane są do długości trasy i liczby pasażerów. Firma dysponuje autokarami takich marek, jak Mercedes, Peugeot czy Scania, które w celu poprawienia komfortu podróży klientów zostały wyposażone w ogrzewanie postojowe, gniazdka 230 V/12 V, systemy bezpieczeństwa ABS, ASR i ESP oraz toalety. Cennik usług przewozowych ustalany jest indywidualnie przy ustalaniu szczegółów zlecenia. Osoby zainteresowane ofertą przedsiębiorstwa, zachęcane są do telefonicznego kontaktu z przedstawicielem lub odwiedzenia siedziby firmy, która znajduje się w Poznaniu.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://leontravel.pl/
Dodano: 2019-12-26
Telefon: 600 370 318
Miejscowość: Poznań
Adres: Wieruszowska 10
Kod pocztowy: 60-101

Źródła:
https://leontravel.pl/Autor: Sara Pietrzak


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży