Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

ASECO - GO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Partner kierowcy Bolt


Praca na własny rachunek jako kierowca to ciekawa oferta dla mężczyzn i kobiet. Obecnie na rynku funkcjonuje kilka firm, dzięki którym można zacząć prowadzić taką działalność. Wystarczy posiadać uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wiele osób nie wie, od czego zacząć, odstrasza je biurokracja, nieznajomość przepisów. Nie zachęca konieczność zakładania działalności gospodarczej bez gwarancji, że włożony wysiłek się opłaci i zapewni utrzymanie przez dłuższy okres czasu. Wygodnym i opłacalnym rozwiązaniem jest współpraca z odpowiednimi ludźmi, którzy w całości przejmą obsługę prawną, oraz inne formalne kwestie.

Działająca na terenie Warszawy firma Aseco Go kompleksowo wspiera osoby, które chcą po prostu jeździć, zarabiać i nie martwić się o żadne formalności. Posiadanie własnego pojazdu nie jest wymagane, jeśli w działalność włączy się odpowiedni partner. Kierowcy Bolt i Uber nadal są niezależni i pracują według własnego harmonogramu. Już 150 kierowców z całej Polski zaufało zawodowcom, doceniając wygodę, bezpieczeństwo i przejrzyste warunki współpracy. Licencja przewoźnika nigdy nie była prostsza do uzyskania.

Zalety współpracy z profesjonalistami to:

  • Możliwość pracy w dowolnym wymiarze godzin;
  • Cotygodniowe przelewy w każdą środę na konto lub do rąk własnych;
  • Opłata wynosi zawsze jedynie 25 zł z wypracowanego przychodu, brak ukrytych kosztów i zobowiązań jeśli kierowca w danym okresie nie pracuje;
  • Możliwość wynajęcia samochodu do pracy;
  • Pełna obsługa księgowa i prawna, wystawianie faktur;
  • Rabaty na paliwo, zniżki na naprawę samochodu i zakup części. 

Zasady pracy pozostają niezmienne jak w przypadku osób, które same zajmują się formalnościami. Nie ma narzuconych limitów ani innych nakazów. Wystarczy zarejestrować konto i wysłać e-mail na wskazany adres, aby uzyskać bliższe szczegóły współpracy. Przy rejestracji można wskazać aż 29 miast i regionów Polski, jako docelowe miejsce pracy. Jeśli posiada się kilka samochodów lub samemu zatrudnia się kierowców można prowadzić działalność jako kierowca flotowy. 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://asecogo.pl/
Dodano: 2020-01-18
Telefon: 511 555 521
Miejscowość: Warszawa
Adres: Grochowska 144
Kod pocztowy: 04-328

Źródła:Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży