Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

ZIMEX SCAPA Import-Export


Taśma PCV biała


Duża wilgotność, niskie lub wysokie temperatury albo chropowata powierzchnia - w takich warunkach z powodzeniem można stosować nowoczesne taśmy wykonane z elastycznego PCV. Jeśli materiał został wyprodukowany na bazie kauczuku, wykazuje się on ogromną elastycznością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez powodu produkty te cieszą się mianem wyjątkowo uniwersalnych. Bardzo powszechnie wykorzystuje się je między innymi do zabezpieczania różnych powierzchni, łączenia materiałów czy nawet przyklejania wykładziny bezpośrednio do podłogi. Jej zalety doceniają także zakłady przemysłowe oraz firmy zajmujące się transportem i logistyką. Powszechnie są również wykorzystywane przez domowych majsterkowiczów. To świetne "narzędzie" do wykonania szybkiej naprawy w domu, ogrodzie, czy przy samochodzie albo rowerze.

Co bardzo istotne, produkt ten może mieć również charakter maskujący, zakrywający drobne niedoskonałości powierzchni czy połączeń pomiędzy elementami. Można je zamawiać w wielu wersjach kolorystycznych i szeroką ofertą pod tym kątem dysponuje profesjonalna firma ZIMEX. Doświadczony sprzedawca może pochwalić się szerokim asortymentem produktów marki Scapa. Znany i bardzo ceniony na rynku producent stawia na najlepsze materiały, w tym nowoczesne kleje, które są zdolne zachować swoje właściwości nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Biała taśma PCV, jako jeden z produktów dostępnych w ofercie, na pewno znajdzie szerokie zastosowanie w wielu miejscach.

Wysoka jakość idzie tutaj zawsze w parze z konkurencyjną ceną. Dużą zaletą jest również swoboda w wyborze szerokości tych produktów, co ułatwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej zimexscapa.com.pl, a więc już teraz można się z nią zapoznać bez wychodzenia z domu. Zastosowanie odpowiedniej klasy materiału PCV sprawia, że można je stosować nawet do zabezpieczania połączeń elektrycznych. Izolacja jest skuteczna i bezpieczna w przypadku oklejania przewodów zasilających urządzenia napięciem dochodzącym aż do 600 V.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.zimexscapa.com.pl/
Dodano: 2020-01-14
Telefon: 509 445 744
Miejscowość: Poznań
Adres: Adama Kręglewskiego 9A
Kod pocztowy: 61-248

Źródła:
https://www.zimexscapa.com.pl/produkty/tasmy-pcv-biale-czarne/


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży