Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

greentex24


Szmatki mikrofibra


W codziennym życiu każdy człowiek ma dużą styczność z przeróżnymi substancjami chemicznymi. Silnie działających środków używa się przede wszystkim do sprzątania. Są to najczęściej mieszanki różnych substancji, ponieważ w zasadzie wszyscy stosują kilka oddzielnych preparatów do różnych typów powierzchni. Warto zastanowić się, czy częste wystawianie się na działanie chemii jest konieczne i czy istnieje sposób, by to zminimalizować. Jeśli chodzi o sprzątanie domu, można zrobić to bez trudu, ponieważ żadne powierzchnie, z wyjątkiem toalety, nie wymagają bardzo intensywnej dezynfekcji. W domu czy mieszkaniu najważniejsze jest wytarcie kurzu i wyczyszczenie zabrudzonych powierzchni, ewentualnie wypolerowanie luster czy powierzchni szklanych.

Do tego celu z powodzeniem można wykorzystać szmatki z materiału zwanego mikrofibra. Jest to kombinacja włókien poliamidowych i poliestrowych o bardzo cienkiej strukturze, które świetnie radzą sobie z wszelkimi rodzajami zabrudzeń bez konieczności używania agresywnych środków chemicznych. To świetna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą żyć bardziej ekologicznie lub mają małe dzieci i w związku z tym zależy im na zminimalizowaniu ilości substancji chemicznych w najbliższym otoczeniu. Zresztą większość domów sprzątana jest na bieżąco i nie wymaga tak naprawdę używania drażniącej chemii gospodarczej za każdym razem. Ściereczki z mikrofibry świetnie poradzą sobie ze wszystkimi standardowymi zabrudzeniami.

W zależności od powierzchni, do jakiej przeznaczone są szmatki, mikrofibra ma różne struktury oraz kolory. Na przykład ściereczki frotte wykorzystuje się przeważnie do usuwania kurzu z mebli czy innych powierzchni, natomiast gładkie wersje sprawdzają się przy polerowaniu. Sklep greentex24.pl oferuje takie produkty w różnych rozmiarach i kolorach o zróżnicowanym przeznaczeniu — zarówno jako podręczne akcesoria, jak i przykładowo wkłady do mopów. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju akcesorium wystarczy jedynie zwilżyć wodą. Nie wymaga ona używania żadnych dodatkowych preparatów, by spełniała swą funkcję w 100%.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2020-03-16
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-z-mikrofibry-c-3_4.htmlAutor: Alex Lis


Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży