Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

LUPU s.c.


Przedszkole Wrocław - https://luppopuppo.pl/


Wejście w wiek przedszkolny to dla każdej rodziny czas przełomowy, kiedy dziecko zaczyna swoją przygodę z grupą rówieśniczą, a jeśli wcześniej uczęszczało do żłobka – przenosi się do starszej grupy, co stanowi powód do dumy. Obecnie dostępne są rożne placówki realizujące edukację dzieci w wieku 2,5-6 lat. Rodzice mogą zapisać swoją pociechę do placówki publicznej, społecznej lub prywatnej. Każdy z wymienionych typów różni się wysokością opłat, liczebnością grup oraz ofertą edukacyjną.

Przedszkole we Wrocławiu prowadzone przez Luppo Puppo kieruje do rodziców i dzieci dużą ofertę uwzgledniającą ich potrzeby i oczekiwania. Dla każdej placówki, w której sprawowana jest opieka nad dziećmi, najważniejsza jest zmotywowana i wykwalifikowana kadra. Pracownicy placówki mają wieloletnie doświadczenie w opiece nad najmłodszymi grupami wiekowymi. Potrafią poprzez zabawę i codzienne aktywności wspierać rozwój dziecka i zachęcać je do samodzielnego poszukiwania i odkrywania świata.

Niezwykle ważnym elementem codziennych zajęć jest j. angielski, który stanowi podstawę współczesnej komunikacji międzynarodowej. Należy zauważyć, że podstawa programowa zaleca, aby zajęcia z tego języka prowadzono raz w tygodniu, a we wrocławskim przedszkolu angielski odbywa się każdego dnia i jest prowadzony przez profesjonalnego lektora.

U osób w każdym wieku ważnym elementem zdrowego trybu życia jest odżywianie, dlatego w przedszkolu dba się o to, aby najmłodsi jedli zdrowe potrawy przygotowywane według zaleceń dyplomowanego dietetyka. Nie stanowi problemu, gdy dziecko jest alergikiem lub cierpi na nietolerancję pokarmową, ponieważ nasza kadra może szybko opracować specjalne menu tylko dla niego. Nie ma zatem zagrożenia, że podopieczny zje coś, co może zaszkodzić jego zdrowiu.

O dobry stan zdrowia i samopoczucie dbają ponadto specjaliści zapewniający opiekę logopedyczną, pielęgniarską i psychologiczną. Dzięki temu placówka oferuje kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Każdy problem może zostać szybko rozwiązany w ramach współpracy przedszkolnych ekspertów z rodzicami.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://luppopuppo.pl/
Dodano: 2020-03-02
Telefon: +48 605 951 060
Miejscowość: Wrocław
Adres: Słonimskiego 1
Kod pocztowy: 50-304

Źródła:
https://luppopuppo.pl/


Podobne Firmy

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko
ul. Kwidzyńska 4, 51416 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
greentex24
ul. Nyska 61a, 50505 Wrocław
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży