Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

"HERA-TRANS" Przewóz Osób Sp. z o.o.

Autokar wynajem Poznań


Koszty związane z wynajmem busa lub autokaru są zależne od wielu czynników, dlatego nie należy kierować się ogólnymi cenami znalezionymi w internecie. Najlepiej jest wysłać samodzielnie zapytanie ofertowe do wybranej firmy transportowej lub bezpośrednio zadzwonić do przedstawiciela, by poznać szacunkowe koszty. 

W ofercie firmy transportowej HERA-TRANS z siedzibą w Poznaniu dostępny jest autokar na wynajem z możliwością wyjazdów krajowych oraz zagranicznych - co ważne firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz licencje, a także zatrudnia doświadczonych kierowców. Warto zapoznać się z całą flotą, którą udostępnia firma swoim klientom - wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację, regulowane fotele z pasami bezpieczeństwa, TV/DVD oraz wiele innych udogodnień. Firma dysponuje mini busami, które przewożą maksymalnie 8 osób, a także większymi busami z miejscem dla około 20 pasażerów. Oczywiście największą część wyposażenia stanowią duże autokary na około 50, a nawet 60 miejsc, które idealnie sprawdzą się na wycieczki szkolne oraz firmowe wyjazdy zagraniczne.

Od czego więc zależy cena wynajmu busa lub autokaru?

  • od ilości pasażerów biorących udział w wycieczce,
  • od terminu transportu,
  • od docelowego miejsca wycieczki (szczególnie, czy jest to Polska, czy zagraniczne państwo),
  • od ilości wymaganych kierowców (przy zagranicznych wycieczkach jest ich zawsze dwóch),
  • od wybranego rodzaju pojazdu.

Aby poznać ostateczną wycenę wynajmu busa lub autokaru, należy najpierw znać odpowiedzi na powyższe zagadnienia i dopiero wtedy można omówić wszystkie szczegóły z wybraną firmą transportową, która oczywiście w wielu przypadkach może indywidualnie podejść do współpracy i zaoferować dogodne rozwiązania i atrakcyjne zniżki, szczególnie gdy istnieje możliwość na dłuższą współpracę - głównie w przypadku szkół, przedszkoli, stowarzyszeń oraz firm. Warto także wcześniej zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów, aby zweryfikować jakość oferowanych usług oraz komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://heratrans.eu/
Dodano: 2020-03-14
Telefon: 506232093
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Adres: Obornicka 117
Kod pocztowy: 62-002

Źródła:
http://heratrans.eu/Autor: Alex Szymczak


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży