Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Kominki Mikołajczak


Wkłady kominkowe Kobok


 

 

Każdy, kto zechce zakupić wysokiej jakości urządzenia grzewcze może pomyśleć o znanej w swojej dziedzinie marce Kobok. Wtedy, czyli kiedy zakupując taki produkt, można bowiem liczyć na najlepsze rozwiązanie i technologie. Jest to słowacka marka, która cechuje się zaawansowaną technologią i nowoczesną konstrukcją paleniska, co z kolei gwarantuje użytkownikom czyste spalanie drewna.

Rok 1993 to moment założenia marki, której produkty są stale udoskonalane, po to, aby przystosować je do pracy nawet w bardzo wymagających warunkach. Zakład Remontowo-Budowlany Przemysław Mikołajczak zajmuje się sprzedażą takich kominków i oferuje też wkłady kominkowe marki Kobok. Dotyczy to głównie produkcji rozmaitych wkładów, takich jak np. Horizontal, Vertical, Panorama, Dumbier i Roto. Cały asortyment tego producenta jest też dostępny w rozmaitym zakresie szerokości fasady.

Bogata oferta kominków tej marki jest dostępna w sklepie internetowym i na pewno pozwoli zakupić wysokiej klasy produkty, które spełnią wszystkie oczekiwania klientów. Kominki, wkłady kominkowe i kominki narożnikowe sprzedawane przez polską firmę są wyjątkowe, bo chociaż na pozór urządzenia grzewcze wydaja się takie same, to jednak jest to tylko wizualne złudzenie. W rzeczywistości może być zupełnie inaczej.

Wkłady kominkowe oraz kominki omawianej marki to produkty z nowoczesną konstrukcją paleniska, jakie posiadają zamkniętą komorę spalania, a zatem powietrze pobierane zostaje tylko z zewnątrz. Ponadto, w tej ofercie elementy zostają dokładnie przemyślane i pełnią konkretną funkcję. Brak jest zatem w nich zimnych stref, kiedy to drewno nie dopala się. Co więcej, trzeba nadmienić, że urządzenia zostają wyposażone w tzw. dysze ze strumieniem świeżego powietrza na szybie. Poprzez to zachowana zostaje doskonała czystość, a domownicy mogą rozkoszować się pięknym widokiem ognia. Producenci zapewniają nawet siedem lat gwarancji na korpus urządzenia i dwa lata na szamot i ruszt. Po więcej informacji warto zajrzeć na stronę internetową Zakładu.

 

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.kominki-m.pl
Dodano: 2020-04-05
Telefon: 726001145
Miejscowość: Poznań
Adres: Mińska 12
Kod pocztowy: 61-049

Źródła:
https://www.kominki-m.pl/marka/kobok/


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
BHP-KOMPLEX
ul. Malinowa 22, 62052 Komorniki
Colormachine
ul. Naramowicka 47, 61622 Poznań
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży