Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Jan Byczkowski Fotografia


Fotograf na wesele Małopolskie


Usługi ślubne są obecnie bardzo rozbudowane, różnorodne, a ich poziom potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Pary narzeczeńskie, które planują zawrzeć związek małżeński, poszukują licznych atrakcji i udogodnień, które tego jedynego dnia będą potrzebne.

Osobą naprawdę potrzebną jest, z całą pewnością, fotograf na wesele, na przykład z Małopolski. Warta uwagi w tym wypadku jest strona internetowa janbyczkowski.pl. Witryna ta jest nowoczesna, bogata w przepiękne zdjęcia, które zachęcają do skorzystania z usług tego właśnie artysty.

W przypadku zdjęć ślubnych możliwy jest wybór spośród kilku pakietów, jakie fotograf przygotował i opracował dla swoich klientów. Poniżej krótka charakterystyka każdego z nich:

  • Pakiet brązowy (w jego skład wchodzi osiemdziesiąt w pełni profesjonalnie obrobionych fotografii dostępnych w galerii online oraz mini sesja plenerowa, która wykonywana jest w dniu ślubu),
  • Pakiet srebrny (to zestaw  trzystu pięćdziesięciu obrobionych zdjęć, stu wywołanych odbitek w eleganckim pudełku, darmowy dojazd na miejsce wesela oraz możliwość dokupienia fotoksiążki lub magnesów),
  • pakiet złoty (w tym wypadku to pięćset obrobionych zdjęć, sto pięćdziesiąt wywołanych odbitek, pendrive zawierający wszystkie zdjęcia, sesja plenerowa, darmowy dojazd oraz możliwość dokupienia magnesików i fotoksiążki).

Przed dokonaniem rezerwacji usług fotografa na konkretny termin warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi jego propozycjami, chociażby właśnie za pośrednictwem strony internetowej. Dzięki temu każda para będzie mogła przekonać się, jak wyglądają dotychczasowe realizacje artysty, przejrzeć i przeanalizować bez pośpiechu każdy z wariantów i dopasować go jak najlepiej do własnych potrzeb i oczekiwań. 

Dobrym sposobem jest także umówienie się na spotkanie z fotografem, na którym osobiście będzie można przedyskutować wszelkie istotne kwestie związane z dokumentowaniem całego dnia ślubu. Stosowne przygotowanie i solidne podejście jest w tym wypadku kluczowe dla obu stron.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://janbyczkowski.pl
Dodano: 2020-04-11
Telefon: +48 500 396 983
Miejscowość: Zakopane
Adres: Zakopane 1C
Kod pocztowy: 34-500

Źródła:
https://janbyczkowski.pl/oferta/fotograf-wesele-slub-malopolskie-zakopane/


Podobne Firmy

Zielone Tarasy
ul. aleja Juliusza Słowackiego 64, 30004 Kraków
PHU AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek Sp.j.
ul. Mników 389, 32084 Mników
King Parking Balice
ul. Cholerzyn 348, 32060 Cholerzyn
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży