Zdobądź z nami nowych przyjaciół
parkrownica.pl to miejsce, w którym znajdziesz firmy podobne Twojej!

Beauty-Art


https://beautyart.pl/ - Kurs wizażu Warszawa


Wiele kosmetyczek zatrudnionych w lokalnych salonach, tak naprawdę marzy o pracy z modelkami na pokazach mody oraz znanymi osobami podczas sesji zdjęciowych i kręconych teledysków. W celu zdobycia wymarzonego zatrudnienia należy stale się rozwijać i śledzić wszystkie najnowsze trendy makijażowe. Najlepiej dodatkowo zapisać się na zajęcia wizażu w renomowanej szkole, aby poznać podstawy zawodu wizażysty i znacznie poszerzyć swoją wiedzę. 

Czego można nauczyć się w szkole wizażu?

Najbardziej znaną marką, która prowadzi kurs wizażu w Warszawie i Krakowie, jest szkoła Beauty Art, która działa w kraju już od wielu lat! Zajęcia odbywają się w trybie dziennym i zaocznym, a koszt obejmuje opłatę wpisową w wysokości 550 złotych i miesięcznego czesnego - 580 złotych. Opcja nauki w trybie weekendowym jest idealna wręcz dla osób, które na co dzień pracują lub się uczą. Nauka trwa 12 miesięcy i obejmuje program z zakresu wizażu, stylizacji, a także podstawowe informacje z fryzjerstwa i charakteryzacji. Każdy kursant otrzymuje tzw. zestaw startowy, w którego skład wchodzą profesjonalne pędzle, gąbeczki lateksowe, puszek do pudru i ręcznik do czyszczenia pędzli. Tematy poruszane w trakcie zajęć to m.in.: 

  • makijaż dzienny i wieczorowy,
  • makijaż okolicznościowy,
  • makijaże do fotografii,
  • makijaże telewizyjne,
  • charakteryzacja filmowa i teatralna,
  • makijaż ciała, w tym m.in. etniczny i graficzny,
  • dopasowanie fryzury i makijażu do określonego typu urody,
  • dobór stylizacji do sylwetki i wykonywanego zawodu,
  • podstawy fryzjerstwa.

Co ciekawe, w szkole można również skorzystać z innych profesjonalnych kursów - fryzjerstwa oraz charakteryzacji, które są idealnym uzupełnieniem podstawowego szkolenia z wizażu. Na stronie internetowej można zapoznać się z informacjami na temat zakresu prowadzonych kursów oraz doświadczenia i renomy zatrudnionych wykładowców. Każdy kurs kończy się egzaminem czeladniczym z zawodu lub uzyskaniem stosownego certyfikatu, który znacznie zwiększa szansę na znalezienie wymarzonego zatrudnienia.

Wystaw opinię firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://beautyart.pl/
Dodano: 2020-04-11
Telefon: 22 416 62 92
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012

Źródła:Podobne Firmy

BISTROKEN
ul. Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, 02797 Warszawa
Abiasz Warszawa - Zakład pogrzebowy
ul. Górczewska 6, 01181 Warszawa
XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20, 05870 Błonie
Rozgłoś swoją obecność w sieci
Wyszukuj najlepszych usługodawców
Notuj wzrosty w wynikach sprzedaży